Mały dom 100 m2 o dużych możliwościach - poznaj ten projekt ARCHON+

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Mały dom 100 m2 o dużych możliwościach - poznaj ten projekt ARCHON+

Powierzchnia jest jednym z głównych kryteriów, branych pod uwagę na etapie poszukiwań i wyboru wymarzonego projektu domu. Obecnie dużą popularnością Inwestorów cieszą się projekty małych domów i właśnie taką propozycją jest "Dom w lucernie 10" z kolekcji Pracowni ARCHON+.

aktualizacja: 2022-07-06 05:15:57
  • powierzchnia domu: 99,68 m2
  • powierzchnia garażu: 18,46 m2
  • powierzchnia kotłowni: 6,72 m2
  • program użytkowy: salon, jadalnia, kuchnia, spiżarka, 3 sypialnie, łazienka, toaleta, pralnia, kotłownia, garaż
  • min. wymiary działki: 18,8 x 16,6 m

Sprawdź aktualne koszty budowy "Domu w lucernie 10" wg minimalnych i średnich stawek oraz pozostałe parametry budynku.

Dom w lucernie 10 - wizualizacja

Atutem projektu "Dom w lucernie 10" są ekonomiczne koszty realizacji. Jest to budynek o prostej bryle z dachem dwuspadowym, należący do popularnej kolekcji: projekty domów tanich w budowie, który dobrze sprawdzi się na małych działkach.

Nowoczesny charakter i atrakcyjny wygląd domu podkreśla sposób wykończenia elewacji, będący pełną harmonii kompozycją jasnego i szarego tynku, którym zaakcentowano kondygnację poddasza. Walory wizualne wzbogaca naturalna okładzina drewniana, podkreślająca wejściowy podcień oraz wybrane fragmenty elewacji. Mieszkańcy mają do dyspozycji uroczy taras z pergolą, będący klimatyczną strefą letniego relaksu, która poprzez przesuwne przeszklenie płynnie łączy się z salonem.

Dom w lucernie 10 - rzut parteru i poddasza

Otwarty plan części dziennej dodaje jej przestronności, a odpowiednio rozmieszczone okna, pozwalają na doskonałe doświetlenie wnętrza, które tym samym zyskuje na atrakcyjności. Jesienne i zimowe wieczory ociepla swoim blaskiem kominek, który przewidziano w części wypoczynkowo-jadalnianej.

Dom w lucernie 10 - wnętrze wizualizacja

Kuchnia to jasna i funkcjonalna przestrzeń do pracy z pojemną zabudową, a przyległa spiżarnia oferuje dodatkową powierzchnię do przechowywania. Program użytkowy parteru uzupełnia toaleta, przez wiatrołap dostępny jest jednostanowiskowy garaż i kotłownia z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.

Dom w lucernie 10 - wnętrze wizualizacja

Zaprojektowana na poddaszu strefa nocna zapewnia komfortowe warunki do prywatnego wypoczynku. Przewidziano tutaj trzy doskonale doświetlone sypialnie, w których zadbano także o odpowiednią ilość miejsc do przechowywania.

Dom w lucernie 10 - wnętrze wizualizacja

Wielkość łazienki pozwala na zastosowanie wygodnego programu z wanną oraz dużym prysznicem, a przewidziana na poddaszu osobna pralnia zapewnia właściwą organizację domowych prac.

W ofercie Pracowni dostępne są także inne wersje projektów z rodziny: "Domy w lucernie".

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!