Konferencja Forum Budujemy Dom - relacja

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Konferencja Forum Budujemy Dom - relacja

Ósma konferencja skupiająca miłośników Forum Budujemy Dom oraz miesięcznika Budujemy Dom dobiegła końca. Od 15 do 17 czerwca 2018 r. dyskutowaliśmy o budownictwie, bawiliśmy się i odpoczywaliśmy.

aktualizacja: 2018-06-19 12:21:36

Konferencja Forum Budujemy Dom rozpoczęła się już w piątek w ośrodku Czerwony Młyn w miejscowości Zdów. Forumowicze w panelach dyskusyjnych opowiadali o rozwiązaniach, które zastosowali w swoich domach. Między innymi Adiq podzielił się informacjami na temat zastosowania pompy ciepła natomiast Adam_Mk przedstawił nowy pomysł na budowę wymiennika ciepła.

Słoneczną sobotę Forumowicze Budujemy Dom mogli spędzić w Klubie Wodnym ENIF nad zalewem Poraj. Do dyspozycji uczestników konferencji był domek nad wodą z zapleczem socjalnym i kuchnią. Z racji wyśmienitej pogody panel dyskusyjny szybko przeniósł się na zewnątrz. Nie zabrakło pyszności przygotowanych przez bosmana w żeliwnym kociołku nad ogniem, kiełbasek i kaszanki z grilla oraz chłodnych napojów. Program konferencji pod gołym niebem został wzbogacony o atrakcje na wodzie. Chętni mogli popłynąć i sterować kilkuosobową łodzią motorową, żaglówką pod okiem instruktora, rowerkami wodnymi a nawet spróbować swoich sił na nartach wodnych.

Okazało się, że grono Forumowiczów urosło w siłę a integracja z nowymi członkami przebiegała w istnie rodzinnej atmosferze. W niedzielę wróciliśmy do domów bogatsi o nowe doświadczenia, znajomości i wspomnienia.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok :)

Informacje na temat zlotu odnajdziecie na Forum pod adresem: https://forum.budujemydom.pl/forum/265-letka-2018-czyli-letni-forumowicz%C3%B3w/

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Dom przyjazny osobie niepełnosprawnej
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny