Wanny i panele prysznicowe z hydromasażem - przegląd i ceny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Wanny i panele prysznicowe z hydromasażem - przegląd i ceny

Przedstawiamy kilka pomysłów na wanny i panele prysznicowe z hydromasażem, głowice do hydromasażu, a także inne, przykładowe produkty wellness. Zobacz naszą galerię i ceny!

Ile możemy zyskać, wyposażając łazienkę w urządzenia do hydromasażu, nie trzeba nikogo przekonywać. A co wybrać: wannę "z bąbelkami" czy panel z systemem dysz masujących? O jednoznaczną odpowiedź niełatwo, gdyż oba urządzenia oferują nam zupełnie inny katalog doznań i korzyści.

Wanny z hydromasażem - przykładowe produkty i ceny

Kilkuosobowa komfortowa wanna Laura z profesjonalnej linii Thermae, wyposażona w złożony system hydromasażu
Kilkuosobowa komfortowa wanna Laura z profesjonalnej linii Thermae, wyposażona w złożony system hydromasażu (6 dysz Hydro o dużej mocy i 12 minidysz), zagłówki oraz oświetlenie LED; wym. 180 x 115 cm. Cena od ok. 21 330 zł. Wśród opcji panel sterowania z wyświetlaczem LCD i podgrzewaczem wody w cenie od ok. 2600 zł. (fot. Riho)
Prosta elegancka wanna Samana z frontową płytą z bezpiecznego szkła, zagłówkami, pięciootworową armaturą i systemem hydromasażu
Prosta elegancka wanna Samana z frontową płytą z bezpiecznego szkła, zagłówkami, pięciootworową armaturą i systemem hydromasażu, złożonym z 10 dysz (w tym dwóch dużych); wym. 179 x 79 cm. Cena ok. 3700 zł. (fot. Beliani)
Nowoczesna wanna Conopool o purystycznym designie, wyposażona w system hydromasażu Vivo Turbo
Nowoczesna wanna Conopool o purystycznym designie, wyposażona w system hydromasażu Vivo Turbo, na który składa się sześć bocznych dysz wodnych z pasywną domieszką powietrza, z możliwością bezstopniowej regulacji siły strumienia i pracy interwałowej. Dodatkowo reflektor podwodny LED i ledowe podświetlenie dysz w kolorach białym i niebieskim; wym. 130 x 200 cm. Na zamówienie. (fot. Kaldewei)
Dwuosobowa wanna narożna Paradiso z ergonomicznie ukształtowanymi zagłębieniami do podparcia pleców
Dwuosobowa wanna narożna Paradiso z ergonomicznie ukształtowanymi zagłębieniami do podparcia pleców; w wyposażeniu 5 dużych i 10 mniejszych dysz bocznych, oświetlenie LED oraz zagłówki ze skóry ekologicznej, wym. 110 x 155 cm. Cena ok. 3700 zł. (fot. Beliani)
Duża dwuosobowa wanna Sense Dual z serii Elysium, dostępna w sześciu wariantach obudowy (na zdjęciu w obudowie Grain), z zagłówkami usytuowanymi po przekątnej
Duża dwuosobowa wanna Sense Dual z serii Elysium, dostępna w sześciu wariantach obudowy (na zdjęciu w obudowie Grain), z zagłówkami usytuowanymi po przekątnej. System wielopunktowego hydromasażu wzbogacony o światłoterapię i podgrzewanie wody; wym. 140 x 193 cm. Cena od ok. 31 000 zł. (fot. Novellini)

Panele prysznicowe i głowice z hydromasażem - przykładowe produkty i ceny

Spersonalizowana strefa wodnego komfortu dzięki systemowi Architectural Wellness - głowice podtynkowe: kaskadowa, prysznicowa i atomizująca (rozpraszająca wodę na mikroskopijne kropelki, tzw. pył wodny), a także moduł świetlny i dźwiękowy, zainstalowane w sufitowej szynie
Spersonalizowana strefa wodnego komfortu dzięki systemowi Architectural Wellness - głowice podtynkowe: kaskadowa, prysznicowa i atomizująca (rozpraszająca wodę na mikroskopijne kropelki, tzw. pył wodny), a także moduł świetlny i dźwiękowy, zainstalowane w sufitowej szynie. Będący jej przedłużeniem panel ścienny zapewnia możliwość wygodnej obsługi wszystkich funkcji. (fot. Gessi)
Mosiężna deszczownica do montażu ściennego; śr. 20 lub 30 cm
Woda to także radość. Mosiężna deszczownica do montażu ściennego; śr. 20 lub 30 cm. Cena odpowiednio 664 i 1229 zł. (fot. Ravak)
Dobierając kilka z wielu niezależnych elementów podtynkowego systemu Water Curve, możemy stworzyć w łazience stanowisko relaksu zaspokajające indywidualne potrzeby wszystkich domowników
Dobierając kilka z wielu niezależnych elementów podtynkowego systemu Water Curve, możemy stworzyć w łazience stanowisko relaksu zaspokajające indywidualne potrzeby wszystkich domowników. Możliwość regulacji strumienia w części modułów pozwala dostosować charakter masażu do wymagań użytkowników o różnym wzroście. (fot. Dornbracht)
Innowacyjna ręczna głowica natryskowa WaterCandy (proj. Ludovica+Roberto Palomba) o ergonomicznej formie, z 3-strumieniowym wypływem (deszczowym, pulsacyjnym i kombinacyjnym), silikonowym paskiem przytrzymującym dłoń i miękkim wężem z PVC
Innowacyjna ręczna głowica natryskowa WaterCandy (proj. Ludovica+Roberto Palomba) o ergonomicznej formie, z 3-strumieniowym wypływem (deszczowym, pulsacyjnym i kombinacyjnym), silikonowym paskiem przytrzymującym dłoń i miękkim wężem z PVC; może służyć także do masażu ciała. Łatwa do zaadaptowania do istniejącego zestawu natryskowego; śr. 10 cm. (fot. Zucchetti)
Chromowana kolumna prysznicowa L00899 marki Bossini z dwiema wielopunktowymi dyszami bocznymi i dwufunkcyjną głowicą górną
Chromowana kolumna prysznicowa L00899 marki Bossini z dwiema wielopunktowymi dyszami bocznymi i dwufunkcyjną głowicą górną (strumień deszczowy i kaskada); wys. 150,5 cm. Cena ok. 13 295 zł. (fot. Millenium-Łazienki)
Stalowy panel natryskowy Ametis o pełnej dynamiki formie pętli; cztery wielopunktowe dysze boczne, głowica z wypływem kaskadowym lub deszczowym
Stalowy panel natryskowy Ametis o pełnej dynamiki formie pętli; cztery wielopunktowe dysze boczne, głowica z wypływem kaskadowym lub deszczowym. Zasilany wewnętrznym mechanizmem dynamo pierścień LED informuje o temperaturze wody; wys. 174 cm. Na zamówienie. (fot. Graff-Mixers)
Elegancki panel prysznicowy Vivia, kryjący szafkę o froncie z bezpiecznego szkła pokrytego powłoką VilboClear
Elegancki panel prysznicowy Vivia, kryjący szafkę o froncie z bezpiecznego szkła pokrytego powłoką VilboClear (w kolorze białym lub antracytowym). Głowica górna deszczowo-kaskadowa; dodatkowo chromowany uchwyt na ręcznik i półka na akcesoria. Cena ok. 12 860 zł. (fot. Villeroy&Boch)
Panel Enzo marki Kerra, wykonany z odpornego tworzywa ABS; jednofunkcyjna słuchawka i deszczownica, 50-punktowe pole dysz bocznych; wys. 132 cm
Panel Enzo marki Kerra, wykonany z odpornego tworzywa ABS; jednofunkcyjna słuchawka i deszczownica, 50-punktowe pole dysz bocznych; wys. 132 cm. Cena 745 zł. (fot. Novoterm)

Pozostałe akcesoria wellness - przykładowe produkty i ceny

Bateria termostatyczna Grohtherm F pozwala w pełni kontrolować wypływ wody z dużej liczby podtynkowych dysz
Bateria termostatyczna Grohtherm F pozwala w pełni kontrolować wypływ wody z dużej liczby podtynkowych dysz. Niezależne elementy umożliwiają skomponowanie domowej kabiny hydromasażu, połączonej z łaźnią parową. (fot. Grohe)
Multifunkcyjna kabina Skill Dual marki Novellini z natryskiem, wbudowanymi dyszami do hydromasażu, funkcją sauny parowej, dozownikiem zapachów, systemem światłoterapii i nagłośnienia oraz zintegrowanym siedziskiem
Multifunkcyjna kabina Skill Dual marki Novellini z natryskiem, wbudowanymi dyszami do hydromasażu, funkcją sauny parowej, dozownikiem zapachów, systemem światłoterapii i nagłośnienia oraz zintegrowanym siedziskiem; wym. 160 x 97 cm. Cena 49 000 zł. (fot. GNSBUD)
Elektronicznie sterowana armatura, stworzona z myślą o relaksującej i stymulującej kąpieli stóp - element programu Transforming Water, którego ideą jest wykreowanie w łazience osobistej przestrzeni wellness
Elektronicznie sterowana armatura, stworzona z myślą o relaksującej i stymulującej kąpieli stóp - element programu Transforming Water, którego ideą jest wykreowanie w łazience osobistej przestrzeni wellness. (fot. Dornbracht)
W zestawie natryskowym Unica, oprócz zintegrowanego z drążkiem prysznicowym uchwytu, jest także wygodna półka Comfort, ułatwiająca umycie stóp
W zestawie natryskowym Unica, oprócz zintegrowanego z drążkiem prysznicowym uchwytu, jest także wygodna półka Comfort, ułatwiająca umycie stóp. Cena półki ok. 730 zł. (fot. Hansgrohe)

Redakcja BD

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Montaż sauny fińskiej w łazience
Montaż sauny fińskiej w łazience
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje