Wanny i panele prysznicowe z hydromasażem - przegląd i ceny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Wanny i panele prysznicowe z hydromasażem - przegląd i ceny

Przedstawiamy kilka pomysłów na wanny i panele prysznicowe z hydromasażem, głowice do hydromasażu, a także inne, przykładowe produkty wellness. Zobacz naszą galerię i ceny!

Ile możemy zyskać, wyposażając łazienkę w urządzenia do hydromasażu, nie trzeba nikogo przekonywać. A co wybrać: wannę "z bąbelkami" czy panel z systemem dysz masujących? O jednoznaczną odpowiedź niełatwo, gdyż oba urządzenia oferują nam zupełnie inny katalog doznań i korzyści.

Wanny z hydromasażem - przykładowe produkty i ceny

Kilkuosobowa komfortowa wanna Laura z profesjonalnej linii Thermae, wyposażona w złożony system hydromasażu
Kilkuosobowa komfortowa wanna Laura z profesjonalnej linii Thermae, wyposażona w złożony system hydromasażu (6 dysz Hydro o dużej mocy i 12 minidysz), zagłówki oraz oświetlenie LED; wym. 180 x 115 cm. Cena od ok. 21 330 zł. Wśród opcji panel sterowania z wyświetlaczem LCD i podgrzewaczem wody w cenie od ok. 2600 zł. (fot. Riho)
Prosta elegancka wanna Samana z frontową płytą z bezpiecznego szkła, zagłówkami, pięciootworową armaturą i systemem hydromasażu
Prosta elegancka wanna Samana z frontową płytą z bezpiecznego szkła, zagłówkami, pięciootworową armaturą i systemem hydromasażu, złożonym z 10 dysz (w tym dwóch dużych); wym. 179 x 79 cm. Cena ok. 3700 zł. (fot. Beliani)
Nowoczesna wanna Conopool o purystycznym designie, wyposażona w system hydromasażu Vivo Turbo
Nowoczesna wanna Conopool o purystycznym designie, wyposażona w system hydromasażu Vivo Turbo, na który składa się sześć bocznych dysz wodnych z pasywną domieszką powietrza, z możliwością bezstopniowej regulacji siły strumienia i pracy interwałowej. Dodatkowo reflektor podwodny LED i ledowe podświetlenie dysz w kolorach białym i niebieskim; wym. 130 x 200 cm. Na zamówienie. (fot. Kaldewei)
Dwuosobowa wanna narożna Paradiso z ergonomicznie ukształtowanymi zagłębieniami do podparcia pleców
Dwuosobowa wanna narożna Paradiso z ergonomicznie ukształtowanymi zagłębieniami do podparcia pleców; w wyposażeniu 5 dużych i 10 mniejszych dysz bocznych, oświetlenie LED oraz zagłówki ze skóry ekologicznej, wym. 110 x 155 cm. Cena ok. 3700 zł. (fot. Beliani)
Duża dwuosobowa wanna Sense Dual z serii Elysium, dostępna w sześciu wariantach obudowy (na zdjęciu w obudowie Grain), z zagłówkami usytuowanymi po przekątnej
Duża dwuosobowa wanna Sense Dual z serii Elysium, dostępna w sześciu wariantach obudowy (na zdjęciu w obudowie Grain), z zagłówkami usytuowanymi po przekątnej. System wielopunktowego hydromasażu wzbogacony o światłoterapię i podgrzewanie wody; wym. 140 x 193 cm. Cena od ok. 31 000 zł. (fot. Novellini)

Panele prysznicowe i głowice z hydromasażem - przykładowe produkty i ceny

Spersonalizowana strefa wodnego komfortu dzięki systemowi Architectural Wellness - głowice podtynkowe: kaskadowa, prysznicowa i atomizująca (rozpraszająca wodę na mikroskopijne kropelki, tzw. pył wodny), a także moduł świetlny i dźwiękowy, zainstalowane w sufitowej szynie
Spersonalizowana strefa wodnego komfortu dzięki systemowi Architectural Wellness - głowice podtynkowe: kaskadowa, prysznicowa i atomizująca (rozpraszająca wodę na mikroskopijne kropelki, tzw. pył wodny), a także moduł świetlny i dźwiękowy, zainstalowane w sufitowej szynie. Będący jej przedłużeniem panel ścienny zapewnia możliwość wygodnej obsługi wszystkich funkcji. (fot. Gessi)
Mosiężna deszczownica do montażu ściennego; śr. 20 lub 30 cm
Woda to także radość. Mosiężna deszczownica do montażu ściennego; śr. 20 lub 30 cm. Cena odpowiednio 664 i 1229 zł. (fot. Ravak)
Dobierając kilka z wielu niezależnych elementów podtynkowego systemu Water Curve, możemy stworzyć w łazience stanowisko relaksu zaspokajające indywidualne potrzeby wszystkich domowników
Dobierając kilka z wielu niezależnych elementów podtynkowego systemu Water Curve, możemy stworzyć w łazience stanowisko relaksu zaspokajające indywidualne potrzeby wszystkich domowników. Możliwość regulacji strumienia w części modułów pozwala dostosować charakter masażu do wymagań użytkowników o różnym wzroście. (fot. Dornbracht)
Innowacyjna ręczna głowica natryskowa WaterCandy (proj. Ludovica+Roberto Palomba) o ergonomicznej formie, z 3-strumieniowym wypływem (deszczowym, pulsacyjnym i kombinacyjnym), silikonowym paskiem przytrzymującym dłoń i miękkim wężem z PVC
Innowacyjna ręczna głowica natryskowa WaterCandy (proj. Ludovica+Roberto Palomba) o ergonomicznej formie, z 3-strumieniowym wypływem (deszczowym, pulsacyjnym i kombinacyjnym), silikonowym paskiem przytrzymującym dłoń i miękkim wężem z PVC; może służyć także do masażu ciała. Łatwa do zaadaptowania do istniejącego zestawu natryskowego; śr. 10 cm. (fot. Zucchetti)
Chromowana kolumna prysznicowa L00899 marki Bossini z dwiema wielopunktowymi dyszami bocznymi i dwufunkcyjną głowicą górną
Chromowana kolumna prysznicowa L00899 marki Bossini z dwiema wielopunktowymi dyszami bocznymi i dwufunkcyjną głowicą górną (strumień deszczowy i kaskada); wys. 150,5 cm. Cena ok. 13 295 zł. (fot. Millenium-Łazienki)
Stalowy panel natryskowy Ametis o pełnej dynamiki formie pętli; cztery wielopunktowe dysze boczne, głowica z wypływem kaskadowym lub deszczowym
Stalowy panel natryskowy Ametis o pełnej dynamiki formie pętli; cztery wielopunktowe dysze boczne, głowica z wypływem kaskadowym lub deszczowym. Zasilany wewnętrznym mechanizmem dynamo pierścień LED informuje o temperaturze wody; wys. 174 cm. Na zamówienie. (fot. Graff-Mixers)
Elegancki panel prysznicowy Vivia, kryjący szafkę o froncie z bezpiecznego szkła pokrytego powłoką VilboClear
Elegancki panel prysznicowy Vivia, kryjący szafkę o froncie z bezpiecznego szkła pokrytego powłoką VilboClear (w kolorze białym lub antracytowym). Głowica górna deszczowo-kaskadowa; dodatkowo chromowany uchwyt na ręcznik i półka na akcesoria. Cena ok. 12 860 zł. (fot. Villeroy&Boch)
Panel Enzo marki Kerra, wykonany z odpornego tworzywa ABS; jednofunkcyjna słuchawka i deszczownica, 50-punktowe pole dysz bocznych; wys. 132 cm
Panel Enzo marki Kerra, wykonany z odpornego tworzywa ABS; jednofunkcyjna słuchawka i deszczownica, 50-punktowe pole dysz bocznych; wys. 132 cm. Cena 745 zł. (fot. Novoterm)

Pozostałe akcesoria wellness - przykładowe produkty i ceny

Bateria termostatyczna Grohtherm F pozwala w pełni kontrolować wypływ wody z dużej liczby podtynkowych dysz
Bateria termostatyczna Grohtherm F pozwala w pełni kontrolować wypływ wody z dużej liczby podtynkowych dysz. Niezależne elementy umożliwiają skomponowanie domowej kabiny hydromasażu, połączonej z łaźnią parową. (fot. Grohe)
Multifunkcyjna kabina Skill Dual marki Novellini z natryskiem, wbudowanymi dyszami do hydromasażu, funkcją sauny parowej, dozownikiem zapachów, systemem światłoterapii i nagłośnienia oraz zintegrowanym siedziskiem
Multifunkcyjna kabina Skill Dual marki Novellini z natryskiem, wbudowanymi dyszami do hydromasażu, funkcją sauny parowej, dozownikiem zapachów, systemem światłoterapii i nagłośnienia oraz zintegrowanym siedziskiem; wym. 160 x 97 cm. Cena 49 000 zł. (fot. GNSBUD)
Elektronicznie sterowana armatura, stworzona z myślą o relaksującej i stymulującej kąpieli stóp - element programu Transforming Water, którego ideą jest wykreowanie w łazience osobistej przestrzeni wellness
Elektronicznie sterowana armatura, stworzona z myślą o relaksującej i stymulującej kąpieli stóp - element programu Transforming Water, którego ideą jest wykreowanie w łazience osobistej przestrzeni wellness. (fot. Dornbracht)
W zestawie natryskowym Unica, oprócz zintegrowanego z drążkiem prysznicowym uchwytu, jest także wygodna półka Comfort, ułatwiająca umycie stóp
W zestawie natryskowym Unica, oprócz zintegrowanego z drążkiem prysznicowym uchwytu, jest także wygodna półka Comfort, ułatwiająca umycie stóp. Cena półki ok. 730 zł. (fot. Hansgrohe)

Redakcja BD

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Montaż sauny fińskiej w łazience
Montaż sauny fińskiej w łazience
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje