Dekoria.pl: rolety rzymskie -10% taniej

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dekoria.pl: rolety rzymskie -10% taniej

Dekoria.pl wprowadza promocję na rolety rzymskie. Wybrane artykuły w dniach od 16 do 29 czerwca 2015 r. będą dostępne w nowych niższych cenach, do - 10% taniej.

aktualizacja: 2015-06-19 06:37:57

Rolety rzymskie od dłuższego czasu cieszą się dużą popularnością. Chętnie wybierane ze względu na bogaty i różnorodny asortyment, sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Często kupowane są do mieszkań o małym metrażu, ponieważ pozwalają na oszczędne zagospodarowanie powierzchni. Co ważne, są praktyczne, łatwe w utrzymaniu i piękne. A do tego dostępne w okazyjnej cenie.

Nowa promocja Dekoria.pl obejmuje rolety zaciemniające oraz woalowe (firanowe). Nowych niższych cen możemy szukać m.in. w kolekcjach Blackout i Romantica. Wskazane modele nie dość, że ozdobią wnętrze, to skutecznie zastąpią tradycyjne firany czy zasłony.

Rolety woalowe - jak sama nazwa wskazuje - wykonane są z woalu. Stanowią rodzaje firanki, tyle, że podnoszonej. Z kolei rolety zaciemniające zostały wyprodukowane z materiału o najwyższym stopniu zaciemnienia. Oznacza to, że nie przepuszcza on światła, przez co doskonale chroni wnętrze przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Rabat -10% na rolety rzymskie jest ofertą limitowaną. Modele w promocyjnej cenie znajdziemy na stronie producenta: www.dekoria.pl/promocje.

Firma powiązana:
DEKORIA.PL

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny