Lamele dekoracyjne - sposób na oryginalne wnętrze

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Lamele dekoracyjne - sposób na oryginalne wnętrze

Lamele dekoracyjne są zdecydowanie hitem w świecie designu w ostatnim czasie. Są świetnym elementem wykończeniowym dla nowoczesnego wnętrza i nie tylko ! Panele dekoracyjne podkreślą niesamowity charakter, bez wątpienia każdego pomieszczenia.

aktualizacja: 2021-05-10 08:52:02

Lamele dekoracyjne są dodatkiem, który odświeży nasze cztery ściany, jak również podkreśli w nim styl. Poprzez pionową formę możemy optycznie powiększyć nasze pomieszczenie, co więcej wpływają genialnie na wygłuszenie wnętrza. Można je łączyć w różnych kolorach, zarówno z drewnem jak i grafitem czy też z żółtym dekorem.

Lamele dekoracyjne w sypialni


Produkt ten bez wątpliwości cieszy się co raz szerszym zastosowaniem w wykończeniu wnętrz mieszkalnych oraz biurowych. Przeznaczone są zarówno do dekoracji ścian, sufitów, a także stanowią stylistyczne odcięcie od pomieszczeń. Listwy dekoracyjne krótko mówiąc stworzą świetne dopełnienie każdego wnętrza.

Ich montaż nie wymaga wiercenia w ścianie ani wykorzystania szczególnego sprzętu. Stworzą niezwykłą metamorfozę w naszym pomieszczeniu jak i oryginalne wykończenie.

Kinga Chamera
Specjalista ds. Marketingu VOSTER

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Wykonanie dekoracyjnej wnęki z oświetleniem LED
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje