W jakie rozwiązania w meblach kuchennych warto zainwestować?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
W jakie rozwiązania w meblach kuchennych warto zainwestować?

Kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem w domu. Musi być nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Średnio powinna nam służyć przez 10-15 lat, dlatego warto wybrać niezawodne i pomysłowe rozwiązania.

aktualizacja: 2021-12-01 07:33:08

W kuchni mamy bardzo wiele rzeczy jak choćby naczynia, produkty spożywcze, garnki. Aby móc po nie sięgać z łatwością wybierzmy szuflady z pełnym wysuwem i cichym domykiem oraz bardzo dużym obciążeniem np. LEGRABOX, mające udźwig do 70 kg. Do szuflad warto dodać również organizację wewnętrzną np. AMBIA-LINE, dzięki czemu wszystko będzie uporządkowane i łatwo dostępne.

Bardzo często decydujemy się na wykorzystywanie maksymalnie dostępnej przestrzeni w szafkach górnych. Nie musimy rezygnować z podnośników, by stworzyć zabudowę do sufitu. Wybierając odpowiednie rozwiązania z rodziny AVENTOS możemy stworzyć szafki, które nie tylko otwierają się do góry, ale również pozwalają na pełne wykorzystanie dostępnego miejsca i tworzą piękną formę wizualną.

W kuchni dużo się dzieje, gotujemy, kroimy, przygotowujemy, dlatego warto również pomyśleć o rozwiązaniach, które ułatwią nam pracę. Bardzo przydatne mogą być TECHNOLOGIE RUCHU, dzięki którym otwieranie i zamykanie szafek jest jeszcze prostsze. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest elektryczne wspomaganie otwierania SERVO-DRIVE UNO do szuflady zlewowej. Nawet kiedy mamy zajęte ręce, lekkie naciśnięcie choćby kolanem na front, powoduje otwarcie szuflady z sortownikami.

Romana Kluge
Ekspert BLUM
Na zdjęciu otwierającym: Szuflada narożna z łamanym frontem pozwala optymalnie wykorzystać niewygodne do zagospodarowania miejsce. Można wyposażyć ją w standardowe przegródki na przyprawy czy drobne akcesoria, ale też w system cargo. (fot. Blum)

Dodaj komentarz

time image
time image
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje