Jakie zalety mają baterie kuchenne z funkcją filtracji wody?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jakie zalety mają baterie kuchenne z funkcją filtracji wody?

Mówiąc najprościej są ekologiczne i prozdrowotne. Ograniczają bowiem znacznie zużycie plastiku, który jest największą "ekozmorą" naszych czasów. Mamy z nim do czynienia wszędzie, każdego dnia. A właśnie dzięki baterii filtrującej wodę możemy ograniczyć jego zużycie.

Funkcja filtrowania pozwala na picie zdrowej wody prosto z kranu. Nie musimy kupować jej w sklepie, w plastikowych butelkach, i dźwigać ciężkich zakupów do domu. Poza tym to również oszczędność pieniędzy - warto policzyć ile kosztuje woda w butelkach i jak dużo miesięcznie jej spożywamy.

Bateria z funkcją filtrowania wyposażona jest w specjalny wkład filtrujący, który montuje się pod zlewem. Jest on sprzedawany jako kompletny zestaw z baterią, nie trzeba więc ponosić dodatkowych kosztów.

Decydując się na taki model dobrze jest sprawdzić na jaki okres czasu lub ilość wody jest przewidziany filtr danego producenta. Dobrej jakości produkt wystarcza nawet na 6000 litrów, czyli 4000 plastikowych 1,5 litrowych butelek, co oznacza ok. 200 kg plastiku mniej wyrzuconego na śmietnik!

Katarzyna Pluta
Kierownik ds. Marketingu i PR
KFA ARMATURA
Na zdjęciu otwierającym: Bateria z funkcją filtrowania wody. (fot. KFA Armatura)

Dodaj komentarz

time image
time image
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Projekt nowoczesnej kuchni w praktyce
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje