Uszyj na miarę swoją garderobę

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Uszyj na miarę swoją garderobę

Garderoba, podobnie jak najlepsze ubrania - najwygodniejsza jest wówczas, gdy zostanie stworzona z myślą o konkretnej osobie. Wszystkie jej części - szafy i szafki, półki i szuflady, ale także mniejsze elementy jak wieszaki czy skrytki, powinny być dopasowane właśnie do jej potrzeb. Dlatego firma REJS oferuje linię wyjątkowych produktów zaprojektowanych do garderoby.

aktualizacja: 2021-12-20 10:35:42

Sypialnia, łazienka i garderoba to przestrzenie, w których chcemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Wymagamy od nich również, by były piękne i… funkcjonalne. Dlatego tak ważne jest odpowiednie ich wyposażenie. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku garderoby, gdzie przechowujemy najwięcej rzeczy. Firma REJS proponuje całą gamę różnorodnych rozwiązań, które pozwalają na indywidualizację tego wnętrza i maksymalne dopasowanie go do potrzeb użytkowników.

Jakie rozwiązania mamy do wyboru, jeśli chodzi o garderobę? Jest ich całkiem sporo.

Wszystko w porządku

Oferta REJS obejmuje ażurowe kosze Simpla w kolorze białym i srebrnym, w których przechowywać można rzeczy wymagające cyrkulacji powietrza np. duże koce, pledy i pościel. Alternatywą są szuflady Slim Box dostępne w trzech kolorach (białym, grafitowym i czarnym) i różnych wymiarach, co pozwala dopasować je do specyfiki przechowywanych w nich rzeczy. Ubrania grubsze - jak swetry warto ułożyć w modelach wyższych, zaś bieliznę i dodatki - niższych. Niewielkie akcesoria warto od razu uporządkować. W tym zadaniu sprawdzą się wyjątkowo eleganckie nowe wkłady dedykowane szufladom Slim Box.

Wkłady na akcesoria dla mężczyzny (fot. Rejs)

- Obite białą lub czarną ekoskórą i wyłożone miękkim aksamitem gustowne wkłady to nie tylko użyteczny dodatek, ale prawdziwa ozdoba garderobianej zabudowy. Dzięki nim nie tylko pozbędziemy się bałaganu, ale też pięknie wyeksponujemy ulubione krawaty czy biżuterię. Wkłady dostępne są w różnych konfiguracjach i wielu wymiarach, co umożliwia wybór takiego rozwiązania, jakie najbardziej nam odpowiada. - wyjaśnia Joanna Posadzy, dyrektor marketingu firmy REJS.

Wkłady na biżuterię (fot. Rejs)

Wieszaki i uchwyty

Innym ukłonem w stronę estetyki i funkcjonalności garderoby są wieszaki w wielu wariantach. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na pantografy, czyli drążki na specjalnych podnośnikach, które można bez wysiłku obniżyć, tak by ułatwić sobie dostęp do powieszonych na nich rzeczy. Pantografy REJS dostępne są w 3 szerokościach (do szaf o szer. 450-600, 600-830 i 830-1100 mm) i w trzech kolorach: bieli, chromie i czerni, więc bez trudu dopasować je można do charakteru aranżacji.

Ażurowe kosze Simpla w kolorze białym (fot. Rejs)

Co istotne, wszystkie akcesoria REJS pracują na wytrzymałych prowadnicach, które gwarantują lekki i płynny ruch, a przez to zapewniają komfort użytkowania. Pełny wysuw koszy i szuflad pozwoli na łatwiejszy dostęp do przechowywanych rzeczy i pozwoli zaoszczędzić czas. Wszystko po to, by domowa przestrzeń była jeszcze bardziej przyjazna i gustowna.

Wieszak na spodnie
Wieszak na spodnie (fot. Rejs)
Poznaj inne produkty REJS na www.rejs.eu oraz www.e-rejs.eu

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje