Matowe powierzchnie REHAU - piękne i ponadczasowe

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Matowe powierzchnie REHAU - piękne i ponadczasowe

Matowe powierzchnie są piękne i ponadczasowe, mają delikatną strukturę, która jest przyjemna w dotyku. To co wyróżnia nową kolekcję REHAU noble matt to głębia matu - odbicie światła jest znikome nawet przy niewielkim kącie padania. Nie bez znaczenia jest fakt, że na frontach nie pozostają ślady palców. Propozycja ośmiu kolorów to przepis na łączenie barw i nadanie charakteru wnętrzom.

aktualizacja: 2021-03-25 11:58:03

Kolekcja noble matt będzie rządzić w prostych, nowoczesnych kuchniach i łazienkach, ale pojawią się również w salonach czy korytarzach pod postacią funkcjonalnej, a zarazem efektownej zabudowy. Ich ogromną zaletą jest uniwersalność - subtelne wykończenie sprawia, że pasują do każdego stylu i fantastycznie łączą się z innymi materiałami.

Nowe matowe powierzchnie z kolekcji REHAU noble matt możesz zestawić w stylu japandi. Japońska prostota przenika się ze skandynawską przytulnością. To, co łączy te dwa kierunki to przede wszystkim minimalizm i szacunek do natury - neutralna kolorystyka frontów oraz ich minimalistyczne wykończenie doskonale skomponują się z materiałami, takimi jak drewno, kamień, tekstylia wykonane z lnu i bawełny, a także zielone rośliny doniczkowe. Proste, gładkie fronty sprawdzą się więc we wszelkich aranżacjach, w których główną rolę grają naturalne inspiracje.

Dowiedz się więcej na www.rehau.pl/noble-matt

Firma powiązana:
Rehau

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA