Gra kolorów natury na nadchodzącą jesień z ceramiką Tubądzin!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Gra kolorów natury na nadchodzącą jesień z ceramiką Tubądzin!

W najnowszych kolekcjach Ceramiki Tubądzin można poczuć zbliżającą się zmianę aury - paletę kolorów inspirowanych naturą, kamieniem, ale i nieco miedzi, złota, patyny. A całość w otoczeniu modnych, geometrycznych dekorów. Kolekcja BRAINSTORM to pierwsza z nowych propozycji w formacie 33x90 cm.

aktualizacja: 2020-08-19 13:35:27

Grupa Tubądzin, mimo trudnych warunków biznesowych w branży, prowadzi wielkie inwestycje i nie przestaje wprowadzać na rynek nowych kolekcji. Wraz z końcem lata, firma przestawia trzy nowe propozycje, inspirowane bogactwem natury. Kolekcja BRAINSTORM to nie tylko odbicie rysunku naturalnego kamienia w płytce, ale też nawiązanie do gry świateł i cieni, które obserwujemy w przyrodzie - szczególnie jesienią.

Kolekcja Brainstorm Ceramiki Tubądzin
Kolekcja Brainstorm Ceramiki Tubądzin

Elegancki, ciemny kamień odwzorowany jest w trzech płytkach ściennych - od szarości, przez grafit, do czerni, wszystkie wymiarach 32,8 x 89,8 cm. W każdej z nich rysunek kamienia przełamany został delikatnymi żyłkami w kolorze miedzi. Mocnej grafice kamienia w płytkach Brainstorm graphite i Brainstorm black, miedziany akcent dodaje ekspresji i charakteru łazience, jednocześnie jest na tyle dyskretny, by pozwolić w pełni wybrzmieć dekorom ściennym. Ceny płytek Brainsorm grey, graphite i black zaczynają się od 134,99 zł za m2. Każda z nich, dzięki swojej uniwersalnej strukturze i designie świetnie będzie się prezentować zarówno w łazience, jak i w nowoczesnym salonie.

Płytka ścienna Brainstorm black z kolekcji Brainstorm Ceramiki Tubądzin
Płytka ścienna Brainstorm black z kolekcji Brainstorm Ceramiki Tubądzin

Płytki dekoracyjne w kolekcji Brainstorm pozwalają nadać łazience wyraźnego charakteru - w zależności od tego, który wariant geometryczny wyda się bardziej odpowiedni do projektowanej przestrzeni. Pierwszy z dekorów, Brainstorm grey (32,8 x 89,8 cm, cena 99,88 zł za sztukę), to mozaika trapezów, które łączą w sobie wszystkie propozycje kolorów płytek ściennych, wplatając w nie jasne elementy w kolorze miedzi, o wyżłobionej rowkami strukturze. Łatwo można znaleźć w nich inspiracje gry cienia i światła, zwłaszcza, że metaliczny połysk płytki spowoduje zabawę światłem także w łazience.

Dekor ścienny Brainstorm grey z kolekcji Brainstorm Ceramiki Tubądzin
Dekor ścienny Brainstorm grey z kolekcji Brainstorm Ceramiki Tubądzin

Z kolei mozaika Brainstorm Graphite (32,1 x 19,6 cm, 49,94 zł za sztukę) ożywi każdą przestrzeń dzięki efektowi trójwymiarowości i świetlistym refleksom w kolorze miedzi, które układają się na płytce niczym sznur ptaków w locie. Mozaiki można dodatkowo wzbogacić obecnością listwy Steel Copper (89,8 x 2,3 cm, 79,95 zł za sztukę), również w kolorze pięknej jesiennej miedzi. Sama listwa zresztą jest na tyle dekoracyjna, że rozświetla łazienkę niezależnie od tego, czy towarzyszą jej dekory, czy też nie.

W kolekcji znaleźć można także płytki gresowe Brainstorm grey i Brainstorm black, o wymiarach 59,8 x 59,8 cm, które nadadzą przestrzeni bardziej wyrazisty lub też łagodniejszy charakter, w zależności od tego czy zdecydujemy się na ciemniejszy, czy też jaśniejszy gres. Cena każdej z płytek to 134,93 zł za m2.

Mozaika dekoracyjna Brainstorm Graphite
Mozaika dekoracyjna Brainstorm Graphite
Firma powiązana:
Tubądzin Managment Group

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje