www.HomeKONCEPT.shop - nowy sklep z artykułami wyposażenia wnętrz

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
www.HomeKONCEPT.shop - nowy sklep z artykułami wyposażenia wnętrz

Autorska pracownia HomeKONCEPT już od 7 lat zajmuje się projektowaniem domów dla klientów planujących budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego. Sklep internetowy z artykułami wyposażenia wnętrz HomeKONCEPT.shop to kolejny krok w rozwoju pracowni, ułatwiający Klientom realizację marzeń o własnych czterech kątach.

aktualizacja: 2019-05-23 05:12:25

Siedząc wygodnie na kanapie można w nim szybko zamówić produkty do urządzenia i wyposażenia domu lub mieszkania. Korzystając z oferty sklepu można cieszyć się nowoczesnymi i dobrze zaprojektowanymi pomieszczeniami, bez konieczności współpracy z architektem wnętrz.

Jak kupować w sklepie?

Wystarczy wybrać konkretne pomieszczenie i zamówić produkty prezentowane na wizualizacjach. Wszystkie pasują do siebie kolorystycznie i stylistycznie, ponieważ zostały dobrane przez specjalistów - projektantów wnętrz. W sklepie HomeKONCEPT.shop można w jednym miejscu kupić produkty z różnych kategorii (ceramikę łazienkową, armaturę, meble, oświetlenie, wkłady kominkowe oraz artykuły dekoracyjne).

Pracownicy sklepu służą pomocą w wyborze asortymentu, prześlą próbki produktów oraz bezpłatnie obliczą ilość materiałów potrzebnych do urządzenia i wyposażenia wnętrz Państwa domów.

www.HomeKONCEPT.shop

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny