Perfect House Perfume - perfumy do wnętrz

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Perfect House Perfume - perfumy do wnętrz

Nie zdajemy sobie sprawy, jak ważnym elementem naszego życia jest zapach. To on, często zupełnie nieświadomie, kreuje wizerunek ludzi, miejsc czy wydarzeń. Zapach jest najsilniejszym nośnikiem wspomnień - buduje niepowtarzalną atmosferę i na długo pozostaje w pamięci.

aktualizacja: 2017-09-14 04:23:34

Wspomnienia wywoływane przez zapachy są trwalsze od tych związanych jedynie z obrazem lub dźwiękiem. Na przykład obrazy z dzieciństwa - wycieczka przywołana zapachem deszczu, wakacje kojarzone z zapachem skoszonej trawy, dziadek i woda kolońska, której używa.

Zapach przywiązuje, bo budzi wspomnienia i emocje - właśnie to zainspirowało twórców Perfect House do poszerzenia portfolio o PERFUMY DO WNĘTRZ. Już pierwsze użycie otula dom szykownym, intensywnym zapachem, który buduje atmosferę elegancji, a jednocześnie domowego ciepła. Nuty serca w postaci szlachetnego aromatu jaśminu stanowią o ramach tych perfum. Delikatny cyklamen zapewnia powiew świeżości, a irys i ylang- -ylang odzwierciedlają wyjątkowy świat doznań.

PERFECT HOUSE PERFUME to perfumy przeznaczone do stosowania zarówno na całe wnętrza, jak i miejscowo: na pościel, zasłony, koce i ubrania. Nie pozostawiają śladów na meblach i tkaninach. Łączenie ich z pozostałymi produktami Perfect House zapewni niepowtarzalną, magiczną atmosferę w domu.

www.sklep.barwa.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje