REJS na targach Warsaw Home

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
REJS na targach Warsaw Home

Ostatnia odsłona targów Warsaw Home, która odbyła się w Nadarzynie, zebrała entuzjastyczne opinie odwiedzających. Ta impreza, z ponad 53 tysiącami gości – w tym architektami, projektantami, i miłośnikami designu – oraz setkami wystawców z 46 krajów, potwierdziła swoją pozycję jako ważne wydarzenie w branży. Firma REJS, znana z oferty innowacyjnych rozwiązań do wnętrz, zaznaczyła swoją obecność imponującą ekspozycją.

aktualizacja: 2023-11-20 13:28:39

W hali D, na przestrzeni 300 metrów kwadratowych, REJS zaprezentował szeroki wachlarz produktów, od funkcjonalnych szuflad Ultra Box i systemów Maxima do nowości, takich jak Corner Space Plus czy Cargo Maxi. Zwrócono uwagę na praktyczność i estetykę produktów, które znalazły uznanie wśród profesjonalistów z branży. Szczególnie intrygująca była Strefa Koncept REJS, gdzie przedstawiono prototypy i najnowsze innowacje, w tym wielopoziomowe stelaże Cargo Maxi Spin.

Podczas targów, REJS nie tylko prezentował swoje produkty, ale również angażował się w rozmowy i budowanie relacji z klientami. Trendbook 2023/2024, który zadebiutował na targach, służył jako platforma do wymiany pomysłów i odkrywania nowych możliwości współpracy. Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS, podkreśliła wagę tych interakcji i zainteresowania ofertą firmy w kontekście dalszego rozwoju i spełniania oczekiwań klientów.

REJS na targach Warsaw Home
Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły