Ruszają spotkania "Jesienne Śniadanie z REJS"! Zobacz harmonogram

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Ruszają spotkania "Jesienne Śniadanie z REJS"! Zobacz harmonogram

Jesienne Śniadanie z REJS to już czwarta runda spotkań organizowanych w punktach handlowych marki i jej autoryzowanych dystrybutorów. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 20 listopada 2023 r. Jesienne Śniadanie z REJS to rozgrzewająca herbata, sycące przekąski i równie smaczna dawka wiedzy na temat najlepszych systemów i akcesoriów meblowych.

aktualizacja: 2023-11-15 05:54:01

Jesienne śniadania smakują lepiej w dobrym towarzystwie. Aromatyczna herbata, smaczne przekąski, a do tego ciekawe rozmowy i spora dawka wiedzy mogą skutecznie poprawić nastrój nawet w najbardziej pochmurne i wietrzne dni. By nieco umilić jesienne poranki, zapraszamy stolarzy i projektantów na wyjątkowy cykl spotkań Jesienne Śniadania REJS.

Czego możecie się podczas nich spodziewać?

- Samych przyjemnych rzeczy. Program spotkań, oprócz posiłku, obejmuje przede wszystkim prezentację produktów REJS - tych nowych, i tych już cieszących się popularnością wśród Klientów. Pokażemy m.in. szuflady Comfort Box i Ultra Box, uchwyty i systemy oświetleniowe, prowadnice Solid Slide, a także zawiasy z linii Basic, Regular i Expert. Dodatkowo zaprezentujemy ofertę zlewozmywaków Brande oraz szeroką paletę frontów meblowych REJS i firmy Stylfront - wymienia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS.

Co ważne, oprócz sycącego posiłku, fachowych porad i potężnej dawki wiedzy, uczestnicy spotkań mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na wybrane akcesoria i komponenty meblowe. Rabaty na akcesoria obowiązują w dniu trwania śniadania, a w przypadku usług stolarskich i frontów - przez kolejne 2 tygodnie.

Aktualny harmonogram spotkań - ich terminów i lokalizacji dostępny jest na stronie www.rejs.eu. Pierwsze z nich odbędzie się 20 listopada 2023 r. w godz. 8-12 w Suwałkach, Elblągu, Jeleniej Górze i Bydgoszczy.

Firma powiązana:
REJS Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły