Uchwyt do szaf Hexa Long od GTV

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Uchwyt do szaf Hexa Long od GTV

Z myślą o materiałach, z których wykonywane są fronty szaf, GTV stworzyło uchwyt Hexa Long, który przeznaczony jest do tradycyjnego otwierania wysokich frontów. Jedną z jego zalet jest prosta forma, która idealnie współgra z meblem, efektownie podkreślając jego linię.

aktualizacja: 2022-12-07 08:45:16

Zaokrąglone boczne krawędzie sprawiają, że prezentuje się bardzo dekoracyjnie na każdym meblu. Subtelnie wyprofilowane krawędzie dodatkowo gwarantują wyjątkowo bezpieczne użytkowanie - w sypialniach, pokojach dziecięcych jak i korytarzach.

Hexa Long wykonany jest z aluminium i ma długość 1200 mm. Dla optymalnego dopasowania do kolorystyki frontów wprowadzono cztery różne wykończenia: aluminium, biel, matową czerń i jasne szczotkowane złoto.

Hexa Long to kolekcja uchwytów dedykowana nowoczesnym aranżacjom.

Uchwyty Hexa Long od GTV
Uchwyty Hexa Long od GTV
Firma powiązana:
GTV

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!