Urządzamy gabinet - 11 przykładowych aranżacji

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Urządzamy gabinet - 11 przykładowych aranżacji

Jak urządzić gabinet? To zależy wyłącznie od nas. Domowy pokój do pracy jest terytorium wyjątkowym - enklawą, w której nie rządzi bezlitosna moda.

W gabinecie rządzi funkcja - jego wyposażenie zależy od charakteru pracy właściciela. Zobacz nasze przykładowe aranżacje gabinetu!

Przykładowa aranżacja miejsca do pracy w domu
Przykładowa aranżacja miejsca do pracy w domu (fot. Ikea)
Przykładowa aranżacja miejsca do pracy na poddaszu: Potok światła słonecznego regulują i dostosowują do potrzeb okienne rolety, mocny kolor ścian pobudza energię, a wygodne i estetyczne sprzęty cieszą oko
Koncentracja koloru. W tej pracowni niczego nie brakuje. Potok światła słonecznego regulują i dostosowują do potrzeb okienne rolety, mocny kolor ścian pobudza energię, a wygodne i estetyczne sprzęty cieszą oko (fot. Fakro)
Przykładowa aranżacja gabinetu: Biurową szarość przełamuje wesoły kobaltowy błękit obudowy monitora i świetlówki kompaktowej
Techno-pop. W świecie zaawansowanych technologii nie mija moda na formy i kolory jak z pokoju dziecięcego - to doskonała propozycja dla pracusia pogodnego i dynamicznego. Biurową szarość przełamuje wesoły kobaltowy błękit obudowy monitora i świetlówki kompaktowej (fot. Osram)
Przykładowa aranżacja gabinetu: W nowoczesnym gabinecie, jak ten, dobre wrażenie robią meble niewysokie, lekkie i ażurowe. Razem z podłogą z jasnych paneli ujmują wnętrzu powag
Bez koturnów. Regały i szafki są w gabinecie niezbędne. W nowoczesnym, jak ten, dobre wrażenie robią meble niewysokie, lekkie i ażurowe. Razem z podłogą z jasnych paneli ujmują wnętrzu powagi (fot. Komfort)
Przykładowa aranżacja gabinetu w stylu kapitańskim: dobrze jeśli pokój do pracy nosi ślady zamiłowań i pasji właściciela
Mostek kapitański. Tekowa podłoga jak pokład, na starej komodzie wysmukły żaglowiec - dobrze jeśli pokój do pracy nosi ślady zamiłowań i pasji właściciela (fot. DLH)
Przykładowa aranżacja gabinetu: Klasyczne meble włoskiej marki Bruno Piombini i praktyczne przeszklone regały
Z honorami. To wnętrze raczej ceremonialne, niż robocze. Klasyczne meble włoskiej marki Bruno Piombini i praktyczne przeszklone regały - księgozbiór się nie zakurzy (fot. Studio Italia)
Przykładowa aranżacja gabinetu z masywnym biurkiem
Gabinet moją twierdzą. Masywne biurko to dla wielu mebel, bez którego gabinet nie istnieje. Wnosi nastrój dostojeństwa i powagi, a gościom narzuca pewien dystans. Nawet psotne dziecko zastanowi się dwa razy, zanim ściągnie z niego kałamarz czy otworzy szufladę (fot. Kronopol)
Przykładowe aranżacje pokoju do pracy na poddaszu, okna dachowe firmy Velux (fot Velux)
Przykłady aranżacji pokoju do pracy w domu (fot. Vox)

Artykuł pochodzi z numeru specjalnego "Budujemy Dom - Wnętrza 2009, 2010"
Ostatnie cztery zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych firm: Velux i Vox

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak zaplanować wygodną szafę?
Jak zaplanować wygodną szafę?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje