WOLF CHA Monoblock - innowacyjna pompa ciepła powietrze/woda

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
WOLF CHA Monoblock - innowacyjna pompa ciepła powietrze/woda

Pompy ciepła stają się coraz bardziej popularnym wyborem. Dzieje się tak, ponieważ są one znacznie bardziej energooszczędne i opłacalne w długim okresie. Nie bez znaczenia jest także bezproblemowa obsługa i łatwe sterowanie. Firma WOLF postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i stworzyła CHA Monoblock - urządzenie, które posiada wszystkie zalety pomp ciepła, ale jednocześnie dzięki wielu innowacjom i rozwiązaniom technicznym, posiada szereg unikalnych cech. To właśnie te cechy sprawiają, że CHA Monoblock to pompa ciepła klasy premium, zaprojektowana tak, by cieszyć użytkownika i nie szkodzić naturze.

aktualizacja: 2021-01-07 08:58:39

To, co najlepsze dla Twojego domu

Innowacyjny i przemyślany design, najwyższa jakość materiałów, bogate wyposażenie standardowe, przyjazność dla środowiska, szeroki zakres modulacji, niezwykle cicha praca i wysoka wydajność. To tylko niektóre z wielu zalet WOLF CHA Monoblock.

Design nowej pompy ciepła WOLF stworzył uznany projektant luksusowych jachtów - Espen Øino. Jego celem było opracowanie urządzenia, które doskonale wtapia się w otoczenie, jednocześnie stanowiąc niepowtarzalny akcent wzorniczy Twojego domu. W wyniku tego powstała prosta, lecz unikalna bryła CHA Monoblock, której zadaniem jest nie tylko cieszyć oko. Kryje ona w sobie także szereg rozwiązań technologicznych, dzięki którym urządzenie charakteryzuje się wysoką wydajnością, bezproblemową obsługą i jest przyjazne dla środowiska.

Zobacz, jak wygląda pompa CHA

Pompa ciepła dopasowana do Ciebie

Pompa CHA Monoblock została zoptymalizowana pod kątem szerokiej modulacji. Oznacza to, że można w większym stopniu dopasować parametry jej działania do konkretnych, potrzeb i upodobań użytkownika, a także panujących warunków. Umożliwia to uzyskanie przyjemnego ciepła w zimie i miłego chłodu w lecie. Możliwość tylnego lub dolnego podłączenia hydraulicznego zapewnia dopasowanie do indywidualnych warunków montażowych.

Parametrami działania urządzenia można sterować zdalnie dzięki dostępnemu dodatkowo modułowi WOLF LINK HOME. Dzięki niemu będziesz mógł kontrolować pracę pompy z dowolnego miejsca na świecie. Będzie Ci potrzebny jedynie smartfon, laptop lub tablet z dostępem do Internetu. Możliwość podłączenia modułowego i wykorzystania urządzenia jako centrali grzewczej, a także integracji z systemem domowej wentylacji daje możliwość bardzo dużej oszczędności bezcennej powierzchni.

Nowoczesne technologie, ekologiczne rozwiązania

Nowa pompa ciepła WOLF kryje w sobie szereg rozwiązań technologicznych, które zwiększają komfort użytkowania urządzenia jednocześnie czyniąc je wydajnym i energooszczędnym. Dzięki świetnym parametrom wykorzystanego czynnika chłodniczego R290, możliwe jest uzyskanie temperatury zasilania instalacji grzewczej na poziomie 70°C. Temperatura ta zapewnia ochronę przed Legionellą. Wolno obracający się wentylator z łopatkami o geometrii wzorowanej na budowie skrzydła sowy zapewnia wyjątkowo cichą pracę urządzenia.

CHA Monoblock emituje dźwięk na poziomie <35dB(A) czyli niższym niż szum deszczu. To pozwoli Ci na relaks bez irytującego hałasu. Wysoka wydajność ogrzewania i chłodzenia oraz niskie koszty użytkowania zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej. Wysoka wydajność Pompy ciepła CHA Monoblock zapewnia niskie koszty eksploatacyjne i oszczędność energii.

CHA Monoblock emituje dźwięk na poziomie

Urządzenie wykorzystuje nowy, przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R290. Moduł EEBUS pozwala natomiast na bardziej optymalne wykorzystanie systemu fotowoltaiki i włączenie Twojej pompy ciepła do zintegrowanego systemu zarządzania energią w budynku, a co za tym idzie dalszą oszczędność energii i kosztów. CHA Monoblock spełnia także wymogi programu "Czyste powietrze".

Wysoka jakość materiałów i bogate wyposażenie standardowe

CHA Monoblock to pompa ciepła, która została zaprojektowana z myślą o długich latach bezawaryjnej pracy. Obudowa urządzenia została wykonana z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych, takich jak niska czy wysoka temperatura lub promieniowanie UV. Dzięki temu urządzenie może pracować nawet w regionach z wysokimi opadami śniegu.

Najwyższa jakość użytych materiałów zapewnia długowieczność pompy. W zestawie z CHA Monoblock otrzymasz wszystko co niezbędne do montażu urządzenia. Wyposażeniem standardowym jest także grzałka o mocy 9kW, która działa jako dodatkowe źródło ciepła.

WOLF CHA Monoblock - innowacyjna pompa ciepła powietrze/woda

CHA Monoblock to krok w przyszłość

Od pięknej obudowy po wypełnione technologią wnętrze - CHA Monoblock to niezwykle przemyślana i udana konstrukcja. Najwyższa jakość materiałów idzie tu w parze ze świetną wydajnością i energooszczędnością. Firma WOLF dołożyła też starań, aby jej nowe urządzenie było przyjazne dla środowiska naturalnego. Nie zapomniano przy tym o podstawowych kwestiach, takich jak łatwy montaż i prosta obsługa. Dopracowanie wszystkich elementów do ostatniego detalu zasługuje na najwyższe uznanie.

Niezwykle cicha praca dzięki łopatkom wirnika w kształcie zainspirowanym skrzydłami sowy, materiały odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, możliwość szerokiego dopasowania parametrów działania urządzenia do własnych potrzeb. To tylko część cech CHA Monoblock które każą myśleć o nowej pompie ciepła WOLF jako o urządzeniu klasy premium, zaprojektowanym na długie lata bezproblemowej i wydajnej pracy.

WOLF CHA Monoblock - innowacyjna pompa ciepła powietrze/woda

Najważniejsze cechy WOLF CHA Monoblock

  • Wydajna i wyjątkowo cicha praca
  • Wysoka energooszczędność
  • Ekologiczny czynnik chłodniczy R290
  • Szeroki zakres możliwej modulacji i dopasowania parametrów pompy do indywidualnych upodobań i potrzeb
  • Materiały odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych
  • Ciesząca oko obudowa opracowana przez projektanta luksusowych jachtów - Espena Øino
  • Szerokie wyposażenie standardowe
  • Bezproblemowa obsługa, łatwe sterowanie
  • Niewielkie wymiary i prosty montaż
  • Najwyższa jakość wykonania "Made in Germany"

O producencie:

Wolf to kompleksowy dostawca urządzeń techniki grzewczej i wentylacyjnej. Ekspert od zapewnienia zdrowego klimatu w pomieszczeniach: od domów jednorodzinnych i wielorodzinnych aż po biurowce i obiekty przemysłowe. Firma Wolf pochodzi z Mainburga (Bawaria, Niemcy), ale z 9 spółkami zależnymi i 60 partnerami sprzedażowymi na całym świecie działa równocześnie na arenie międzynarodowej, w tym od prawie 25 lat w Polsce. Ponad 50-letnia historia Wolf rozpoczęła się od produkcji urządzeń do osuszania, które z czasem zmieniły się w centrale wentylacyjne. Potem kolejno rozwijała się o urządzenia grzewcze (olejowe, gazowe), aż do najnowocześniejszych, przyjaznych środowisku pomp ciepła.

Zapraszamy na stronę polska.wolf.eu 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Koszty instalacji pompy ciepła
Koszty instalacji pompy ciepła
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje