My Heat Pump - aplikacja do sterowania pompą ciepła Netsu

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
My Heat Pump - aplikacja do sterowania pompą ciepła Netsu

Dzięki aplikacji mobilnej i Wi-Fi, użytkownicy mogą wygodnie zarządzać systemem grzewczym z pompą ciepła Netsu. Monitorowanie wydajności urządzenia z dowolnego miejsca jest możliwe dzięki sterowaniu przez telefon komórkowy połączony z internetem. Aplikacja umożliwia pełny dostęp do funkcji, eliminując konieczność korzystania z panelu dotykowego i zapewniając łatwą i intuicyjną obsługę.

aktualizacja: 2023-06-01 06:46:01

Użytkownicy mogą zarządzać pompą ciepła Netsu nie tylko za pomocą aplikacji mobilnej, ale również poprzez przeglądarkę internetową. Wystarczy zalogować się tymi samymi danymi, które zostały użyte przy tworzeniu konta. Co istotne, wersja na przeglądarkę oferuje szerszy zakres funkcji.

Dzięki aplikacji internetowej mamy możliwość regulacji trybów pracy pompy ciepła, ustawienia temperatury dla dwóch obiegów grzewczych oraz korzystania z trybu wakacyjnego w celu oszczędzania energii elektrycznej. Strona internetowa zapewnia również dostęp do zaawansowanych ustawień, co jest szczególnie przydatne dla użytkowników poszukujących bardziej wyspecjalizowanej konfiguracji.

Instalatorzy oraz serwisanci mają możliwość zdalnego połączenia się z urządzeniem za pomocą przeglądarki internetowej, co umożliwia im niezależny dostęp do ustawień serwisowych. Dzięki temu są w stanie zdalnie monitorować pracę pompy, dokonywać poprawek konfiguracyjnych oraz diagnozować błędy i awarie. To pozwala na szybką reakcję na zgłoszenia serwisowe.

Dostęp intrnetowy do pomp ciepłą NETSU oferuje wiele udogodnień:

  • Możesz sprawdzić aktualny tryb pracy pompy ciepła,
  • Monitorować i ustawić temperaturę ogrzewania,
  • Monitorować i ustawić temperaturę chłodzenia
  • Monitorować i ustawić temperaturę ciepłej wody użytkowej (CWU).
  • Zdalnie włączyć lub wyłączyć pompę ciepła.
  • Jeśli posiadasz dwa obiegi grzewcze, czyli ogrzewanie podłogowe i grzejniki tradycyjne, to możesz sprawdzić parametry osobno dla każdego z nich.

Zarówno modele do użytku domowego z serii Premium oraz Eco+, jak i przemysłowego z serii Tech, są zgodne z aplikacją My Heat Pump.

Warto jednak zwrócić uwagę, że aplikacja ta nie obsługuje pompy ciepła Netsu z serii Classic i Economy. Prosimy mieć to na uwadze przy wyborze odpowiedniej aplikacji do sterowania pompą ciepła. Pompy Classic i Economy mają inne systemy operacyjne i inne dedykowane oprogramowanie.

Oto krok po kroku instrukcja, jak skorzystać z aplikacji Netsu do zarządzania pompą ciepła:

Krok pierwszy:

Skontaktuj się z instalatorem w celu utworzenia konta, dodania do konta urządzenia oraz otrzymania danych do logowania.

Krok drugi:

Aby pobrać aplikację Netsu, należy odwiedzić stronę internetową www.myheatpump.com, a następnie zeskanować kod QR, który znajduje się tam za pomocą swojego smartfona. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację. Użytkownicy systemu IOS muszą pobrać aplikację z AppStore.

Krok trzeci:

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji My Heat Pump, możemy ją już uruchomić. Po uruchomieniu, oprogramowanie poprosi nas o podanie danych do logowania na osobiste konto. Ważne jest, aby pamiętać, że login uzyskujemy od instalatora, który montował naszą pompę ciepła. To on powinien udzielić nam odpowiednich informacji, abyśmy mogli bezproblemowo korzystać z aplikacji. Pierwsze hasło to "123456" do zmiany po pierwszym logowaniu

Od teraz masz pełny dostęp do pompy ciepła bezpośrednio z Twojego telefonu!

 


https://netsu.pl
Firma powiązana:
Netsu

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły