Nowoczesne kotły marki Beretta. Exclusive to połączenie nowoczesnego designu i wysokiej efektywności energetycznej

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowoczesne kotły marki Beretta. Exclusive to połączenie nowoczesnego designu i wysokiej efektywności energetycznej

Seria nowoczesnych kotłów wiszących marki Beretta - Exclusive - oferuje wiele zalet, w tym innowacyjny system aktywnej kontroli spalania (ACC), przyjazny dla użytkownika panel sterowania i możliwość zdalnego zarządzania pracą kotła.

aktualizacja: 2021-12-01 08:57:12

Nowy interfejs posiada 3,5-calowy podświetlany wyświetlacz LCD, który komunikuje się z użytkownikiem za pomocą tekstu i ikon. Cztery przyciski umożliwiają przeglądanie panelu w prosty i intuicyjny sposób, umożliwiając dostęp do wszystkich ustawień parametrów kotła i instalacji. Zaawansowana autodiagnostyka w połączeniu z wyjątkowymi funkcjami panelu sterowania uzupełnia obraz innowacji.

System ACC kotła, zaprojektowany oraz opracowany przez markę Beretta, zapewnia funkcjonalność, wydajność i niski poziom emisji w każdych warunkach. System utrzymuje optymalną wartość mieszanki powietrza i gazu na czas trwania modulacji mocy - zapewniając, że odczyty dwutlenku węgla spełniają surowe normy emisji (6 klasa emisji NOx - wg normy EN 15502). Zaawansowany, inteligentny system sterowania zapewnia samoregulację spalania, dzięki czemu nie ma potrzeby wstępnej kalibracji, a kocioł może pracować z różnymi rodzajami gazu.

Kocioł wiszący Exclusive ma przyjazny dla użytkownika panel sterowania

Dzięki zaawansowanej technologii wymienniki ciepła w kotłach Beretta charakteryzują się bardzo wysoką sezonową wydajnością energetyczną wynoszącą 94% (wydajność obliczona zgodnie z nową dyrektywą Unii Europejskiej ErP) i posiadają klasę efektywności energetycznej A. Kocioł oferuje wysoką wydajność energetyczną i redukcję emisji bez wpływu na poziom komfortu.

Podłączając programator Wi-Fi BeSMART do kotła w trybie komunikacji cyfrowej, możliwe jest zdalne sterowanie kotłem, a także całym systemem, za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie lub tablecie. Ta kombinacja kotła z programatorem gwarantuje klasę efektywności energetycznej na poziomie A+.

Nowoczesny kocioł Exclusive

Takie zalety, jak wysoka wydajność, elastyczność instalacji, niskie zużycie gazu, przyjazny panel sterowania, możliwość zdalnego sterowania przy użyciu mobilnej aplikacji BeSMART, które posiada kocioł EXCLUSIVE sprawiają, że to jeden z najlepszych wyborów do zastosowania w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Podkreśla to również fakt, że na montaż kotłów EXCLUSIVE można otrzymać dotację, urządzenia te biorą udział w programie CZYSTE POWIETRZE.

Możliwość zdalnego sterowania przy użyciu mobilnej aplikacji BeSMART
Możliwość zdalnego sterowania przy użyciu mobilnej aplikacji BeSMART

Ze względu na wysoką jakość komponentów użytych do produkcji urządzeń, RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. oferuje 5-letnią gwarancję, której warunki można znaleźć na stronie www.beretta.pl. Rejestrując kocioł poprzez stronę internetową, użytkownicy są automatycznie informowani o planowanych przeglądach, a w przypadku utraty karty gwarancyjnej wszystkie dane dotyczące obsługi kotła są w bazie danych producenta.

O Grupie Riello

Beretta jest częścią Grupy Riello, która została założona w 1922 r., lidera w dziedzinie produktów i usług w zakresie ogrzewania i klimatyzacji. Z siedzibą w Legnago (Werona), Włochy, Riello działa w ponad 120 krajach. Riello jest częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodniczych, przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.beretta.pl.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje