Aplikacja MyTESY - monitorowanie urządzeń grzewczych

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Aplikacja MyTESY - monitorowanie urządzeń grzewczych

TESY prezentuje nową aplikację MyTESY, umożliwiającą sterowanie i monitorowanie urządzeń TESY z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Jest ona wbudowana w urządzenia grzewcze z wbudowanym modułem Wi-Fi podłączonym do domowej sieci bezprzewodowej. Oprogramowanie jest elastyczne i łatwe w użyciu, umożliwiając maksymalizację wydajności i sprawności urządzenia TESY. 

aktualizacja: 2022-11-17 13:16:31

Aby osiągnąć komfort, którego oczekujesz od TESY, możesz wybrać tryb "Comfort" lub "Eco", a zintegrowany algorytm zrobi resztę za Ciebie. Wystarczy jedno kliknięcie, aby włączyć tryb "Sleep" i oszczędzać energię, ciesząc się jednocześnie temperaturą odpowiednią dla Twojego snu. 

Za pomocą funkcji Weekly Programmer' możesz ustawić tygodniowy program pracy na dzień i godzinę zgodnie z Twoimi potrzebami, dzięki czemu możesz liczyć na komfort przy jednoczesnej długoterminowej oszczędności energii. Funkcja "Open Window" wyłączy urządzenie w przypadku nagłego spadku temperatury, który może być spowodowany przez otwarte okno lub drzwi.

Dodatkowo, dzięki funkcji "Energy Calculator" możesz przeglądać statystyki dotyczące zużycia energii przez urządzenie.

Aplikacja MyTESY bez problemu zarządza inteligentnymi konwektorami płytowymi TESY FinEco CN06, TESY LiveEco CN 051 i TESY HeatEco CN 031.

Pobierz aplikację MyTESY na dowolne urządzenie z przeglądarką internetową lub smartfon/tablet z systemem Android, iOS lub Harmony OS.


Zobacz, jak funkcjonuje aplikacja MyTESY

Więcej informacji o aplikacji MyTESY można znaleźć na stronie: www.tesy.pl 

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły