Nowa dysza PISTON TESY to rewolucyjne rozwiązanie zapewniające więcej ciepłej wody

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowa dysza PISTON TESY to rewolucyjne rozwiązanie zapewniające więcej ciepłej wody

Wybór odpowiedniego podgrzewacza wody, który będzie pasował do wnętrza łazienki i Twoich potrzeb może być trudny. Elektryczne podgrzewacze wody TESY BiLight Horizontal z nową dyszą PISTON optymalizują nagrzewanie wody bez uszczerbku dla pojemności i wydajności.

aktualizacja: 2022-06-23 10:07:37

Czy wiesz, że...

Zazwyczaj gorąca woda w podgrzewaczach wody unosi się do góry zbiornika, a zimna woda pozostaje na jego dnie. Podczas korzystania z ciepłej wody zimna woda dostaje się do dolnej części zbiornika przez dyszę wlotową i miesza się z już podgrzaną wodą, rozcieńczając ją. W zwykłych poziomych podgrzewaczach wody mniejsza wysokość powoduje, że ogrzana woda szybciej stygnie, gdy wpływa do niej zimna woda. To obniża ich wydajność w porównaniu z pionowymi podgrzewaczami wody.

Jakie jest więc rozwiązanie?

Dysza wlotowa określa szybkość, z jaką napływająca zimna woda miesza się z już ogrzaną wodą w zbiorniku. Dzięki nowej generacji dysz wlotowych PISTON opracowanych przez firmę TESY, szybkość mieszania jest znacznie spowolniona i zapewnia do 40%* więcej ciepłej wody w modelach poziomych TESY BiLight. Dzięki zastosowaniu NOWEJ dyszy PISTON, poziomy podgrzewacz wody TESY dostarcza porównywalną ilość ciepłej wody, co podgrzewacz pionowy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tesy.pl 

*Informacja dotyczy modeli poziomych TESY BiLight z nową dyszą PISTON w porównaniu z modelami poziomymi TESY BiLight z dyszą PISTON poprzedniej generacji.

 

Nowa dysza PISTON TESY

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje