Nowość w ofercie BISOL - panele BISOL SUPREME

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Nowość w ofercie BISOL - panele BISOL SUPREME

Słoweńska firma BISOL jako pierwsza na świecie zaprezentowała właśnie unikalny w skali rynku fotowoltaicznego produkt. Zaprojektowano pionierski moduł z 25-letnią gwarancją na produkt oraz z niespotykaną nigdzie indziej 100% gwarancją mocy wyjściowej przez 25 lat - BISOL SUPREME.

aktualizacja: 2021-06-21 06:33:39

Dzięki tej nowatorskiej technologii znikną problemy zużywania się paneli fotowoltaicznych wraz z upływem czasu, co jest jednym z ważniejszych czynników mających wpływ na okres zwrotu inwestycji. W porównaniu z najlepszymi w swojej klasie modułami (które mają 0,3-0,4% degradowalności rocznej), panele BISOL SUPREME wykazują co najmniej 11% wyższe uzyski. Natomiast gdy weźmiemy pod uwagę najbardziej popularne na rynku polskim moduły, o degradowalności 0,55-0,7%, sumaryczne uzyski mogą być większe nawet o 20%.

Panele BISOL SUPREME są także zabezpieczone przed degradacją prądem indukowanym, mają znacznie ulepszone współczynniki temperaturowy, a niższa nominalna temperatura pracy ogniwa dodatkowo wzmacniają zalety produktu, skutkując jeszcze większą wydajnością w okresach upalnych. Moduły są wyposażone w indywidualny kod QR, który pozwala na ich pełną identyfikację, obejmującą parametry, krzywe produkcyjne, dane o personelu zaangażowanym w produkcję oraz personalny certyfikat kontroli jakości.

Więcej na: www.rbsenergia.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje