Kolektory słoneczne Hewalex - sprawdzony sposób na niższe rachunki za ciepło

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Kolektory słoneczne Hewalex - sprawdzony sposób na niższe rachunki za ciepło

Kolektor słoneczny KS2100 TLP AC to najnowsza generacja tych urządzeń. Korzysta ona ze sprawdzonych rozwiązań firmy Hewalex - polskiego producenta z 30-letnim doświadczeniem. To m.in. harfowy układ absorbera zapewniający niskie opory przepływu i samoczynną ochronę glikolu na wypadek przegrzewów.

aktualizacja: 2022-07-13 13:23:58

Jednocześnie nowa generacja kolektorów wykorzystuje najnowszą technologię precyzyjnego spawania laserowego absorbera. Wysokowartościowe materiały absorbera: aluminium i miedź, a także powłoka typu PVD absorbująca 95% promieniowania słonecznego i szkło o niskiej zawartości żelaza, zapewniają wysoką sprawność kolektora słonecznego.

Pod względem efektywności i ekologii jest on bezkonkurencyjnym źródłem ciepła. Na każde 100 W wytwarzanego ciepła zużywane jest jedynie 1-2 W energii elektrycznej. Dlatego ciepło z instalacji solarnej jest najtańszym spośród wszystkich urządzeń grzewczych, obniżając wprost rachunki za ciepło. Kolektor KS2100 TLP AC oferowany jest w ponad 40 krajach w różnym klimacie, co świadczy o jego jakości i trwałości.

10-letnia gwarancja krajowego producenta, to bezpieczeństwo i komfort użytkowania instalacji solarnej. 

Firma powiązana:
Hewalex

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Użytkowanie instalacji fotowoltaicznej - 6 kluczowych pytań
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!