Jakie rozwiązania do sterowania oknami i roletami można zastosować w domu inteligentnym?

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Jakie rozwiązania do sterowania oknami i roletami można zastosować w domu inteligentnym?

Możliwość zarządzania domem z poziomu aplikacji w smartfonie to nowy wymiar wygody dla inwestorów, którzy dziś poszukują głównie funkcjonalności, bezpieczeństwa i produktów energooszczędnych. Decydując się na naszą markę, automatykę i odpowiednie centrale, inwestorzy mają możliwość sterować stolarką już na etapie budowy.

Rolety zewnętrzne czy żaluzje fasadowe potrafią automatycznie dostosowywać się do cyklu słonecznego. Istnieje możliwość tworzenia wygodnych scenariuszy czy zarządzania w jednej aplikacji różnymi lokalizacjami (np. biurem, domkiem letniskowym).

Sterowanie w domu inteligentnym to również inne korzyści - zarządzanie z każdego miejsca na świecie z pełną informacją zwrotną, nadawanie dostępu innym użytkownikom, integracja ze światem IoT (z ang. Internet of Things, Internet Rzeczy) i możliwość sterowania produktami głosowo.

Stolarka okienno-drzwiowa, bramy i osłony zewnętrzne dopasowują się do tempa życia dzisiejszego inwestora, pomagają w codzienności i co najważniejsze - stają się coraz bardziej powszechne, a zatem również dostępne cenowo.

Michał Jurkiewicz
Product Manager KRISPOL
Na zdjęciu otwierającym: Sterować można zarówno pojedynczym oknem i roletą, jak też ich grupami oraz wszystkimi jednocześnie. (fot. Krispol)

Dodaj komentarz

time image
time image
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!