Yale wprowadza na rynek stylowe, inteligentne kamery wewnętrzne i zewnętrzne

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Yale wprowadza na rynek stylowe, inteligentne kamery wewnętrzne i zewnętrzne

Dzięki wewnętrznym i zewnętrznym kamerom Wi-Fi od Yale, konsumenci będą mogli mieć oko na to, co jest dla nich najważniejsze. Nowe kamery są wyposażone w elegancką, czarną obudowę, a aplikacja Yale View pozwala na pełne nimi sterowanie. Oferta kamer obejmuje wewnętrzną kamerę Wi-Fi obracająco-pochylającą (Pan & Tilt), wewnętrzną kamerę Wi-Fi (Full HD), kamerę Wi-Fi do drzwi wejściowych (z reflektorem i syreną) oraz zewnętrzną kamerę Wi-Fi Pro (4MP).

aktualizacja: 2021-03-26 09:08:19

Wewnętrzną kamerę Wi-Fi (Pan & Tilt) można skierować w górę i w dół oraz na lewo i na prawo, co pozwala użytkownikowi na monitorowanie każdego zakątka domu. Dla dodatkowego bezpieczeństwa kamery Yale wyposażono w inteligentną funkcję śledzenia, dzięki czemu mogą one automatycznie wykrywać, śledzić i rejestrować poruszające się obiekty (np. zwierzęta). Kamera aktywuje również natychmiastowy alarm, jeśli wykryje ruch w ważnej strefie (np. w pobliżu sejfu). W celu ochrony prywatności obiektyw można ukryć korzystając z trybu prywatności dostępnego w aplikacji Yale View.

Kamerami można sterować przy pomocy głównych asystentów głosowych takich jak Amazon Alexa i Asystent Google, a obraz z kamery może zostać wyświetlony przy pomocy inteligentnego głośnika.

Aplikacja Yale View zapewnia dodatkowe funkcje, takie jak udostępnianie kamer rodzinie i przyjaciołom, ustawianie rejestrowania w pętli i rejestrowania wykrytego ruchu, grupowanie kamer i podgląd z czterech kamer jednocześnie.

Dowiedz się więcej: www.assaabloyopeningsolutions.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Copyright © AVT 2020 Sklep AVT
Współpraca w zakresie SEO: Grupa iCEA S.A. ICEA