Aplikacja PERFECTA CONTROL firmy SATEL

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Aplikacja PERFECTA CONTROL firmy SATEL

PERFECTA CONTROL to aplikacja mobilna, służąca do zdalnego sterowania systemem alarmowym PERFECTA firmy SATEL.

aktualizacja: 2021-03-22 06:08:56

Przy pierwszym włączeniu aplikacja sama podpowie, podświetlając odpowiednie części ekranu, co należy zrobić, by połączyć ją z centralą. Można zrobić to wpisując jej dane lub skanując kod QR, wygenerowany przez instalatora lub udostępniony przez innego domownika z jego już skonfigurowanej aplikacji. Do zalogowania konieczne jest także wpisanie hasła użytkownika - tego samego, które wpisuje się na tradycyjnym manipulatorze na przykład podczas włączania czuwania. Już po chwili aplikacja nawiąże łączność z centralą, a użytkownik kilkoma kliknięciami będzie mógł załączyć czuwanie (pełne, nocne lub dzienne), odczytać stan poszczególnych urządzeń oraz kontrolować funkcje automatyki domowej - przykładowo otworzyć bramę wjazdową lub włączyć oświetlenie w ogrodzie.

Jeżeli na terenie naszego domu działają kamery IP, można połączyć je z aplikacją, która na bieżąco będzie udostępniać użytkownikowi podgląd obrazu - to doskonała metoda na sprawdzenie co właśnie dzieje się w domu. Gdy zostanie wywołany alarm lub nastąpi zanik zasilania, aplikacja natychmiast wyświetli powiadomienie PUSH. Użytkownik może także sam ustawić jaki rodzaj komunikatów ma być wyświetlany. Jedna aplikacja może sterować kilkoma różnymi systemami alarmowymi, na przykład ochraniającymi nasz dom rodzinny i domek letniskowy za miastem, co znacznie ułatwia nadzór nad pracą instalacji alarmowych.

PERFECTA CONTROL to aplikacja, która uczyni z Twojego smartfona centrum sterowania systemem alarmowym i prostą automatyką.

Firma powiązana:
Satel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje