Bosch rozbudowuje serię Advantage Line

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2012-05-22 10:11:02
Bosch rozbudowuje serię Advantage Line
Advantage Line to seria produktów, która została zaprojektowana przez Bosch Security Systems z myślą o instalacjach małej i średniej wielkości.

Jest obecna na rynku od połowy 2011 roku. Do tej pory obejmowała wyłącznie rozwiązania wizyjne. Teraz dodane zostały do niej urządzenia do systemów sygnalizacji pożaru i nagłośnienia, a do końca maja pojawią się w niej kolejne produkty wideo.

 

Rozszerzenie serii jest odpowiedzią na potrzeby instalatorów i klientów w zakresie konkurencyjnych cenowo produktów zapewniających ochronę i bezpieczeństwo małych instalacji. Wzbogacenie Advantage Line da możliwość stworzenia kompletnego systemu ochrony i nagłośnienia dla instalacji małej i średniej wielkości.

Oferta zwiększyła się o wzmacniacze miksujące, mikrofony, głośniki sufitowe oraz głośniki w obudowach do systemów nagłośnieniowych. Nowości nie zabrakło też w systemach sygnalizacji pożaru.
Jednym z dodanych produktów jest dostosowana do potrzeb sklepów, magazynów, budynków biurowych i szkół, konwencjonalna centrala pożarowa FPC-500. Centrala dostępna jest w trzech rodzajach, w postaci 2,4 i 8 liniowej. W serii Advantage Line znajdą się również zautomatyzowana czujka pożarowa serii 320 oraz dyskretna, płaska czujka serii 500.

Bosch rozbudowuje serię Advantage Line
Pierwszymi produktami serii Advantage Line były analogowe i sieciowe systemy wizyjne. W ofercie znajdują się teraz sieciowe kamery kompaktowe oraz dyskretne kamery kopułkowe do zastosowań w pomieszczeniach i na zewnątrz. Klienci mogą wybrać odpowiednią do swoich potrzeb rozdzielczość, standardową lub HD.

Seria zawiera analogowe kamery wewnętrzne i zewnętrzne. Advantage Line obejmuje kamery stałopozycyjne, minikopułki PTZ, subtelne kamery typu bulle, a także kamery kopułkowe ze zintegrowanym promiennikiem podczerwieni i kamery typu bullet. W maju pojawią się jeszcze kamery sieciowe mikrokopułkowe HD oraz analogowe kamery minikopułkowe 650 linii TV (TVL) do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Wszystkie produkty z serii Advantage Line są proste w instalacji, utrzymaniu i obsłudze, a idealnie dobrany zakres ich funkcji gwarantuje minimalny czas i niski koszt instalacji.

 

Wprowadzenie kolejnych nowości do serii Advantage Line zaplanowano na jesień 2012.

{mosloadmodule mod_firmy} 

 

Firma powiązana:
Robert Bosch Sp. z o.o. I Security Systems

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny