Elektroniczne wizjery od Yale

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Elektroniczne wizjery od Yale

Elektroniczny wizjer domowy od Yale to proste w montażu urządzenie montowane w miejscu tradycyjnego "judasza". Na małym monitorze zamontowanym na skrzydle drzwiowym widzimy, kto stoi przed naszymi drzwiami.

aktualizacja: 2022-12-19 05:35:33

Urządzenie pasuje do standardowego otworu wizjera i jest szczególnie polecane dla osób starszych lub rodziców małych dzieci, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo.

Jednym z dostępnych modeli jest DDV 5800, który ma 4.3 calowy ekran LCD i kamerę z kątem widzenia 110°. W zestawie znajdziemy też kartę pamięci o pojemności 4 GB i wbudowany dzwonek 80 dB. Zdjęcia i wideo będą zapisywały się automatycznie po wykryciu ruchu, a tryb nocny zapewnia obraz dobrej jakości, bez względu na godzinę.

Elektroniczny wizjer domowy od Yale
Elektroniczny wizjer domowy od Yale

Dla dodatkowej wygody, nagrany materiał będzie opatrzony dokładną datą i godziną. Zasilany na baterię, elektroniczny wizjer jest łatwy w montażu i nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

yalehome.com/pl

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!