Zamek magnetyczny Guardima od Locinox

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Zamek magnetyczny Guardima od Locinox

Firma Locinox intensywnie inwestuje w bezpieczeństwo dzieci i wprowadziła na rynek nowy zamek magnetyczny pod nazwą Guardima. Uchwyt na wysokości co najmniej półtora metra uniemożliwia otwarcie bramki przez dzieci w wieku do pięciu lat.

aktualizacja: 2022-07-06 10:15:41

Dla firmy Locinox bezpieczeństwo dzieci jest kwestią kluczową. Wobec braku ogólnych przepisów zespół badawczo-rozwojowy firmy Locinox koncentruje swoją uwagę na połączeniu powyższych norm, aby stworzyć uniwersalną gamę produktów z zakresu bezpieczeństwa dzieci. Najnowszą innowacją jest Guardima - zamek magnetyczny, który zabezpiecza baseny, parki, place zabaw i inne miejsca przyjazne dzieciom.

Zamek jest umieszczony na wysokości co najmniej półtora metra nad ziemią, dzięki czemu pozostaje poza zasięgiem dzieci w wieku do pięciu lat. Ruch w górę otwierający zamek z oporem 20N, stanowi dodatkową przeszkodę dla małych dzieci.

Najsilniejsza siła na rynku

Bezpieczne zamknięcie bramy gwarantuje magnes umieszczony w zaczepie zamka. Odległość chwytu magnetycznego wynosząca 30 mm - dwa razy więcej niż standard przemysłowy - sprawia, że Guardima ma najsilniejszą siłę magnetyczną na rynku. Dzięki temu rygiel wysuwa się do końca bez oporu, co zapewnia płynne zamykanie, nawet jeżeli bramka nie styka się całkowicie ze słupkiem.

https://www.locinox.com/pl-pl/home

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!