Kochaj i tańcz... ze styropianem w kropki

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2009-04-02 13:03:48
Kochaj i tańcz... ze styropianem w kropki
Termo Organika, producent styropianu w kropki jest jednym ze sponsorów filmu, jakiego w polskiej kinematografii jeszcze nie było. Muzyka, rytm, taniec, pasja i eksplozja energii na dużym ekranie. Produkcję obejrzało 393 803 widzów w pierwszy weekend projekcji. Jest to najlepszy wynik polskiego filmu od 10 lat.

„Kochaj i Tańcz” to pierwszy polski film przepełniony muzyką od czasu pamiętnej „Przygody na Mariensztacie” zrealizowanej ponad pół wieku temu. Film odnotował rekordowy wynik otwarcia.

 

W rolach głównych występują gwiazdy m.in. Mateusz Damięcki, Katarzyna Figura, Rafał Królikowski, Krzysztof Globisz oraz najwybitniejsi tancerze, a wśród nich m.in. ulubieńcy widzów programu „You Can Dance”. W takim doborowym towarzystwie i w tak wyjątkowym filmie wystąpił również Styropian w kropki.

Kochaj i tańcz... ze styropianem w kropki

„Kochaj i Tańcz” jest ciekawym i nietuzinkowym wydarzeniem na polskim rynku filmowym. Produkcja jest innowacyjna, realizowana przez doskonałą ekipę filmowców i przeznaczona dla całej rodziny. Nasza firma także kojarzona jest z innowacyjnością i jakością, dlatego postanowiliśmy pomóc przy realizacji filmu. – mówi Dariusz Stachura, prezes zarządu Termo Organiki.

 

„Kochaj i tańcz” to historia miłości, która zwyciężyła wszystkie przeciwności losu i historia tańca, który ma w sobie siłę, żeby odkrywać prawdę noszoną w sercach bohaterów. - Bruce Parramore, reżyser

 

„Kochaj i tańcz” to film o szukaniu szczęścia i spełnianiu marzeń. O sięganiu po to, co niemożliwe. O decydowaniu, co naprawdę jest ważne. O ponoszeniu konsekwencji swoich życiowych wyborów. O miłości, przed którą nie można uciekać. - Aneta Hickinbotham, producent

 

To opowieść o tym, że nie da się przejść przez życie kierując się tylko rozumem. Taniec pozwala naszym bohaterom zrozumieć czego tak naprawdę pragną. - Jarek Staniek, choreograf

 

O filmie

 

Młoda dziennikarka Hania (Iza Miko) ma oddanego narzeczonego (Wojciech Mecwaldowski), który daje jej poczucie bezpieczeństwa, kochającą matkę (Katarzyna Figura) i zaplanowany w kalendarzu najbliższy rok. Perfekcyjny plan na życie rujnuje pierwsze dziennikarskie zlecenie. Dzięki realizacji reportażu z przygotowań do konkursu tańca „European Dance Show” poznaje młodego buntownika, fanatyka street dance – Wojtka (Mateusz Damięcki). Dzięki niemu dowie się, że w życiu zawsze trzeba iść za głosem serca.

 

Dzięki tańcowi Hania odkryje, że drzemie w niej zdecydowana, silna i energiczna kobieta, która potrafi oderwać się od ziemi i pokazać, na co naprawdę ją stać. Zrozumie, że warto mieć odwagę, żeby sięgać po swoje marzenia.

 

Co będzie dla niej ważniejsze? Poczucie bezpieczeństwa, czy namiętność? Hania pozna nie tylko „nową siebie”, ale dowie się również, jakim człowiekiem jest jej ojciec, charyzmatyczny tancerz, którzy przygotowuje uczestników konkursu. Choć kiedyś musiał opuścić jej matkę, wrócił do Polski, by spłacić dług wobec własnej córki. Czy uda mu się naprawić błędy sprzed lat? Czy przekona Wojtka, że taniec nigdy nie da mu pełni szczęścia bez miłości?

 

Taniec, który jest głównym bohaterem tej historii, odmieni losy wszystkich bohaterów. Zmusi ich do zadania sobie pytań dotyczących najważniejszych rzeczy w życiu: przyjaźni, miłości i przebaczenia. Energia płynąca z tańca okaże się mieć moc wyzwalającą z ograniczeń, które niesie ze sobą współczesny świat.

{mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
Termo Organika

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny