Cykl szkoleń z firmą Izodom

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Cykl szkoleń z firmą Izodom

Od kilku lat firma Izodom prowadzi bezpłatne szkolenia z zakresu budownictwa pasywnego i energooszczędnego w technologii opracowanej przez założyciela i prezesa firmy Andrzeja Wójcika.

aktualizacja: 2018-10-29 07:48:56

Spotkania te mają na celu przedstawienie zalet systemu Izodom oraz korzyści płynących z jego zastosowania.

Jak powszechnie wiadomo, z dniem 1 stycznia 2021 r. wejdzie w życie dyrektywa nr 2010/31/EU, która niesie ze sobą konieczność wielu zmian z zakresu budowy domów. Znacznie zaostrzą się przepisy dotyczące zapotrzebowania na energię, a spełnienie tych wytycznych wymaga przygotowania ze strony wykonawców i inwestorów. Współpracując z firmą Izodom, nie trzeba się tym przejmować - obecna na rynku od niespełna 30 lat technologia spełnia standardy dużo wyższe, niż zakłada dyrektywa.

Zapisy do 20 listopada pod adresem szkolenia@izodom.pl lub telefonicznie 43 823 41 88.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!