Dom Pasywny z firmą Izodom

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: minutę
Dom Pasywny z firmą Izodom

Czy zastanawiali się Państwo, jak w jeden dzień wyprodukować elementy na budowę domu pasywnego, a następnie przewieźć go na plac budowy w jednej ciężarówce, aby zbudować go w zaledwie 6 tygodni?

aktualizacja: 2018-06-11 05:59:32

11 maja 2018 r., w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w firmie Izodom, odbyło się spotkanie, podczas którego osoby zainteresowane mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii tego przedsiębiorstwa, a ponadto na własne oczy zobaczyć jak wygląda proces produkcyjny elementów, ich składowanie, załadunek, czy badania jakościowe prowadzone w laboratorium.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, postanowiono zorganizować drugą część tego wydarzenia, która odbędzie się 15 czerwca 2018 r. o godzinie 10:00 w siedzibie firmy. Osoby chętne proszone są o zapisywanie się, wysyłając mail na adres: marketing@izodom.pl.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Program Czyste Powietrze - odpowiada zastępca Prezesa Zarządu NFOŚiGW
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!