Zaczarowana szafa dzieci z Bogumiłka

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2009-01-23 09:09:47
Zaczarowana szafa dzieci z Bogumiłka
Firma Komandor, zajmująca się kompleksowo usługami wyposażenia wnętrz, postanowiła wesprzeć Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Bogumiłku i podarowała dzieciom, zaprojektowaną dla nich przez artystów szafę oraz szatnię.

Do akcji przyłączyły się polskie gwiazdy. Jaga Hupało – polska kreatorka wizerunku i stylistka fryzur – wraz z mężem Thomasem Wolffem stworzyli dla wychowanków Ośrodka „Projekt specjalny”. Jest nim barwna szafa, ręcznie malowana przez znaną parę oraz dzieci z Bogumiłka.

Choć jego twórcy to prawdziwi specjaliści od pielęgnacji włosów, współtworzący jeden z najbardziej renomowanych salonów fryzjerskich w Polsce i wydawać by się mogło, że ich specjalizacje nie mają nic wspólnego z aranżacjami wnętrz i meblami, efekty są niesamowite.

W sali do ćwiczeń polisensorycznych powstała szafaJaga Hupało, Thomas Wolff i dzieci wspólnie pomalowali szafę
Jaga Hupało, Thomas Wolff i dzieciSzafa firmy Komandor ukończona

W jednym miejscu i czasie udało się połączyć ich kreatywność wraz z rozwiązaniami zabudowy firmy Komandor. Jej przedstawiciele zadbali, by w sali do ćwiczeń polisensorycznych powstała niezbędna tam szafa. Resztą zajęli się Jaga Hupało, Thomas Wolff i dzieci – wspólnie ją… pomalowali!

 

Komandor zaaranżował także pomieszczenia szatni dla dzieci w Ośrodku. Zostały one wyposażone w otwarte zabudowy – funkcjonalne i wygodne, nawet w najmniejszych pomieszczeniach.

 

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Bogumiłku już od 38 lat służy dzieciom i młodzieży niepełnosprawnym intelektualnie – upośledzonym umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym.

 

Niedawno losem jego mieszkańców zainteresowała się także Fundacja Niezapominajka. „Życie normalne wcale nie jest normalne”, mówi z przekorą Ilona Felicjańska, fundator i prezes Fundacji. Normą wcale nie musi być zdrowie, pomyślność i dostatnie życie. Dla wielu ludzi ich normą jest, niestety, codzienne zmaganie się ciężkimi, często nieuleczalnymi chorobami.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Komandor

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny