Trwałość, czystość, elegancja, czyli betonowa podłoga w Twoim domu

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Trwałość, czystość, elegancja, czyli betonowa podłoga w Twoim domu

Nowoczesne, zapewniają indywidualną aranżację wnętrza, a przede wszystkim są bardzo praktyczne. Mowa o posadzkach dekoracyjnych z mikrocementu CREATIVO BAUFLOOR, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, także w Twoim domu.

aktualizacja: 2019-02-04 08:10:07
BAUTECH

Unikalny wygląd podłogi to efekt pożądany w wielu domach. Dzięki niej całe wnętrze staje się wyjątkowe. Salon nabierze luksusowego charakteru, kuchnia i łazienka będą łatwe do utrzymania w czystości, a tego typu podłoga w pokoju dziecka posłuży za idealną bazę do stworzenia barwnej aranżacji. Za wykorzystaniem mikrocementu przemawiają również jego właściwości. Posadzkę można aplikować na prawie każdą powierzchnię (wylewki, drewno, płyty gipsowo-kartonowe).

Mikrocement to też świetnie rozwiązanie do przeprowadzenia efektownej metamorfozy, np. remontu łazienki bez konieczności skuwania starych okładzin ceramicznych. Posadzkom wykonanym z tego materiału niestraszna ani wilgoć, ani wysoka temperatura. Są niezwykle trwałe, mocne, odporne na zarysowania, ścieranie oraz inne uszkodzenia, dlatego mogą być stosowne w korytarzach i holach.

Betonowa podłoga jest trwała, mocna i odporna na zarysowania.

Betonowa podłoga jest odporna na uszkodzenia.

CREATIVO BAUFLOOR sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie chcemy kłaść grubej warstwy tynku lub posadzki, np. na schodach. Warstwa o grubości 2-3 mm (parametr zalecany przez producenta) zachowuje wszystkie właściwości, nie dociąża zbytnio stropów oraz nie powoduje różnić między poziomami wnętrz. Dodatkowo to produkt wart uwagi z powodu krótkiego czasu schnięcia. Po podłogach pokrytych CREATIVO BAUFLOOR można chodzić już po 24 godzinach.

Posadzka wykończona mikrocementem CREATIVO BAUFLOOR to jedno z popularniejszych rozwiązań w linii BAUTECH FUTURA. Może być gładka lub przypominać surowy beton. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób zostanie wykonana. Z tego powodu, przymierzając się do remontu lub wykończenia domu/mieszkania, warto skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia naszych rekomendowanych wykonawców.

Po podłogach betonowych pokrytych CREATIVO BAUFLOOR można chodzić już po 24 godzinach.

Trwałość, czystość, elegancja, czyli betonowa podłoga w Twoim domu

Warto również pamiętać o kreatywnych sposobach wykorzystania mikrocementu - betonowe parapety, blaty, meble, czy dodatki to wnętrzarski hit sezonu. Plastyczną masę można również aplikować na ściany i w ten sposób połączyć ją z posadzką. Wszystko zależy od Ciebie.

Logo Bautech Futura BAUTECH Sp. z o.o.
ul. Staszica 25
05-500
Piaseczno k. Warszawy
Ttel.: (22) 716 77 91
Fax: (22) 716 77 90
e-mail: bau@bautech.pl
www.bautech.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Budujemy Dom
9,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny