JONIEC: ogrodzenia, elewacje, architektura ogrodowa

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
JONIEC: ogrodzenia, elewacje, architektura ogrodowa

Firma JONIEC to czołowy polski producent elementów małej architektury ogrodowej. W jej ofercie znajdują się ogrodzenia betonowe łupane, betonowe modułowe, płytki elewacyjne i dekoracyjne, gazony, podmurówki, palisady. Sztandarowym produktem firmy jest ogrodzenie łupane GORC®, które od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Każdego roku do oferty wprowadzane są nowe produkty, a te będące już w stałej ofercie firmy wzbogacane są o nową paletę kolorystyczną.

aktualizacja: 2019-02-04 08:15:49
Joniec

Wysoka jakość produktów została doceniona przez grono wiernych klientów, ale ogromnie cieszy fakt, że została również wyróżniona przez fachowców z branży. Tytuł "Jakość Roku® 2014" został przyznany przez Kapitułę Największego Programu Projakościowego w Polsce firmie JONIEC® za niezmiennie wysoką jakość swoich wyrobów, tytuł "Jakość Roku® Srebro 2016" za projakościowy sposób myślenia oraz stosowanie dobrych praktyk w biznesie oraz Certyfikat HOME ZONE Jakość i Niezawodność dla marki JONIEC®.

JONIEC: OGRODZENIA ŁUPANE GORC®

Ogrodzenia łupane GORC® to autorski pomysł firmy JONIEC®. Swoim wyglądem nawiązują do materiału, który od dawna stosowany był w budownictwie – do kamienia. Wielkość i kształt elementów systemu GORC® de Luxe, różnorodność kolorów oraz niepowtarzalna struktura każdego bloczka pozwalają na dowolne aranżacje. Wysoka jakość wyrobów zapewnia trwałość i solidność ogrodzenia, które może być prawdziwą wizytówką domu, posesji czy firmy.

OGRODZENIE GORC® de Luxe

Ogrodzenie łupane GORC® de Luxe GL22 to połączenie tradycji i nowoczesności. Ogrodzenie łupane GORC® de Luxe GL38 to kolejna wersja systemu, o większych wymiarach bloczków. Pozwala to na osiągnięcie masywnego i dostojnego charakteru otoczenia posesji. Jednakowa wysokość bloczków, ta sama kolorystyka oraz faktura powierzchni umożliwia dowolne łączenie elementów obu systemów. Daje to dodatkowe możliwości kreowania własnego ogrodzenia. Ogrodzenia GORC® zostały 3 razy wyróżnione europejskim certyfikatem JAKOŚĆ ROKU® - w roku 2011, 2014 i 2016.

OGRODZENIE GORC® de Luxe OGRODZENIE GORC® de Luxe
OGRODZENIE GORC® de Luxe
OGRODZENIE GORC® de Luxe OGRODZENIE GORC® de Luxe
OGRODZENIE GORC® de Luxe

JONIEC: OGRODZENIA MODUŁOWE

OGRODZENIA ROMA

Joniec: ogrodzenie ROMA

Nowoczesne ogrodzenie betonowe ROMA to produkt, który doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Elementy systemu ROMA dają szerokie spektrum zastosowań: od klasycznych ogrodzeń z niską podmurówką i wąskimi słupkami, po bardziej okazałe ogrodzenia z szerokimi słupkami i podwyższoną podmurówką, aż po mury, które umożliwiają całkowite odgrodzenie posesji od uciążliwości pochodzących z zewnątrz. Ogromną zaletą ogrodzenia ROMA jest prosty i szybki montaż, co znaczącą obniża koszty oraz skraca czas budowy.

Ogrodzenie betonowe ROMA Ogrodzenie betonowe ROMA
Ogrodzenie betonowe ROMA

Bloczki ogrodzeniowe ROMA mogą być także użyte, jako elementy małej architektury ogrodowej, np. jako donice lub obrzeża klombów. Jest to także doskonały materiał do wznoszenia elewacji ścian zewnętrznych budynków. Ogrodzenie ROMA zostało wyróżnione medalem Targów DOM Kielce 2016 oraz Znakiem Jakości.

OGRODZENIA ASTRA Multigrain

Ogrodzenie betonowe modułowe ASTRA to system składający się z elementów wyglądem przypominających cegły klinkierowe. Główną zaletą tego ogrodzenia jest prosty i szybki montaż, co znacząco obniża koszty oraz skraca czas budowy. Na elementach słupkowych i murkowych znajdują się imitacje spoin urozmaicających wygląd ogrodzenia. System Astra dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych i w wariancie faktury powierzchni multigrain (ASTRA MULTIGRAIN).

OGRODZENIA ASTRA Multigrain OGRODZENIA ASTRA Multigrain
OGRODZENIA ASTRA Multigrain

JONIEC: Ogrodzenie MODYŃ

Ogrodzenie betonowe modułowe MODYŃ ma charakterystyczny delikatnie zaokrąglony łukowy kształt bloczków. Ogrodzenie zbudowane z tych elementów cechuje się prostotą i czystością formy.

JONIEC: Ogrodzenie MODYŃ JONIEC: Ogrodzenie MODYŃ

JONIEC: ELEWACJE TOM

Bloczki elewacyjne TOM mogą być wykorzystane do budowy ścian różnych obiektów. Sprawdzają się zarówno w budownictwie mieszkaniowym ( domki jednorodzinne, wielorodzinne, garaże ) jak i w budownictwie przemysłowym (elewacje budynków biurowych, ściany budynków użyteczności publicznej ). Rozmaitość kolorów oraz charakterystyczna faktura powierzchni nadają budynkowi indywidualny, niepowtarzalny wygląd. Wysoka jakość produktów sprawia, że elewacje TOM są odporne na zniszczenia i szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.

JONIEC: ELEWACJE TOM JONIEC: ELEWACJE TOM
JONIEC: ELEWACJE TOM

JONIEC: PŁYTKI ELEWACYJNE I DEKORACYJNE PIANO

Płytki elewacyjne i dekoracyjne PIANO są wyjątkowym materiałem wykończeniowym, który doskonale sprawdza się, jako okładzina ścian zewnętrznych, ścian wewnętrznych, kominów, kominków, murków, itp. Wygląd płytek PIANO do złudzenia przypomina łupany kamień.

Są one solidne i trwałe a jednocześnie estetyczne i stylowe. Łupana powierzchnia płytek umożliwia uzyskanie niepowtarzalnego wyglądu wyłożonych nimi przestrzeni oraz pozwala na stworzenie wyjątkowych aranżacji. Wieloletnia trwałość płytek PIANO pozwala uniknąć kosztów związanych z koniecznością regularnego malowania i renowacji ścian.

JONIEC: PŁYTKI ELEWACYJNE I DEKORACYJNE PIANO JONIEC: PŁYTKI ELEWACYJNE I DEKORACYJNE PIANO

JONIEC: PODMURÓWKI OGRODZENIOWE

Zastosowanie desek betonowych przy budowie ogrodzenia to doskonały sposób na znaczące ograniczenie czasu i kosztów jego budowy. Oferta firmy JONIEC® obejmuje podmurówki o wymiarach dopasowanych do wszystkich dostępnych na rynku metalowych paneli ogrodzeniowych; deski betonowe mają także zastosowanie do budowy ogrodzeń z siatki. Wysoka jakość oraz trwałość wyrobów to cechy, które mają duże znaczenie przy budowie ogrodzeń. Dzięki temu możemy mieć pewność, że będzie ono solidną ochroną naszej posesji na długie lata.

JONIEC: PODMURÓWKI OGRODZENIOWE JONIEC: PODMURÓWKI OGRODZENIOWE

JONIEC: PALISADA MOGIELICA

Palisady to elementy małej architektury, które w subtelny sposób porządkują przestrzeń. Stanowią element dekoracyjny, który daje możliwość zaakcentowania różnorodnego ukształtowania powierzchni. Mogą być także wykorzystane do tworzenia umocnień skarp czy budowy tarasów o zróżnicowanych poziomach. Świetnie nadają się do obramowania trawników, wjazdów, parkingów, rabatów kwiatowych.

JONIEC: PALISADA MOGIELICA
JONIEC: PALISADA MOGIELICA JONIEC: PALISADA MOGIELICA
JONIEC: PALISADA MOGIELICA

JONIEC: GAZONY

Gazony, to wyroby idealne do wykonania umocnień skarp i nasypów, do budowy ścian i murów oporowych, do ozdobienia parków i ogrodów w postaci klombów, obramowań kwietników i trawników. Gazony dostępne są w kilku kolorach i kształtach. Zazębiające się profile gazonów zapewniają stabilne połączenie i umożliwiają dowolne kształtowanie budowanej powierzchni. Obsadzone kwiatami, iglakami, skalniakami tworzą przepiękną ozdobę otoczenia.

JONIEC: GAZONY JONIEC: GAZONY

JONIEC: BLOCZKI SKARPOWE RIO

Bloczki skarpowe RIO znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wzmocnienie skarpy, wału lub zbocza. Dzięki łupanej powierzchni bloczków, imitującej naturalny kamień, wygląd wzniesienia pozostaje bardzo naturalny. Bloczek w kształcie trapezu z lekko łukowatym łupanym licem pozwala na ułożenie przeróżnych linii kołowych i falistych.

Bloczki skarpowe RIO można również zastosować w ogrodzie jako element dekoracyjny do budowy kwitnących zboczy, klombów, obramowań kwietników czy trawników. Świetnie sprawdzi się jako element ścianek ekranów tłumiących hałas czy murów odgradzających od sąsiednich posesji.

JONIEC: BLOCZKI SKARPOWE RIO
JONIEC: BLOCZKI SKARPOWE RIO JONIEC: BLOCZKI SKARPOWE RIO
JONIEC: BLOCZKI SKARPOWE RIO

JONIEC: DASZKI BETONOWE

Daszki betonowe służą jako ochrona murków i słupków ogrodzenia przed szkodliwym działaniem deszczu, śniegu, wiatru, mrozu. Daszki betonowe firmy JONIEC® dopasowane są wymiarem, kolorem oraz fakturą powierzchni do każdego systemu ogrodzeniowego oferowanego przez tego producenta. Sprawdzają się też doskonale do wykańczania słupków i murków zbudowanych z innych materiałów, typu kamień czy klinkier.

JONIEC: DASZKI BETONOWE JONIEC: DASZKI BETONOWE
JONIEC: DASZKI BETONOWE JONIEC: DASZKI BETONOWE
JONIEC: DASZKI BETONOWE

JONIEC: PRZĘSŁA OGRODZENIOWE

Przęsła panelowe metalowe to doskonały sposób na budowę ogrodzenia o nowoczesnym wyglądzie. Można je zamontować na dwa sposoby: jako palisada (równolegle do powierzchni słupka) lub jako żaluzja (pod kątem). Odległości pomiędzy poszczególnymi panelami można regulować uzyskując większą lub mniejszą przezierność ogrodzenia.

JONIEC: PRZĘSŁA OGRODZENIOWE JONIEC: PRZĘSŁA OGRODZENIOWE

Przęsła gabionowe to produkt, dzięki któremu ogrodzenie zyskuje niepowtarzalny wygląd. Przestrzenie przęseł można wypełnić w całości (uzyskując pełne zasłonięcie) lub w części (uzyskując częściową przezierność ogrodzenia). Materiał, który można użyć do wypełnień to np. naturalny kamień, szkło, itp.

JONIEC: PRZĘSŁA OGRODZENIOWE JONIEC: PRZĘSŁA OGRODZENIOWE
 Joniec - logo FIRMA P.U.H.  JONIEC
Tymbark 109
34-650 Tymbark
Tel. 018 332 55 38
Tel. kom. 0602 539 182
e-mail: joniec@joniec.pl

www.joniec.pl
www.joniec-ekspert.pl
www.joniec-team.pl

 

Dodaj komentarz

time image
time image
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny