Zieleń to Życie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2008-09-12 07:22:11
Zieleń to Życie
Czy beton może służyć do upiększenia ogrodu? Czy może nadać mu lekkości oraz wyjątkowego stylu? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań, dotyczących aranżacji przestrzeni w ogrodach można było uzyskać na stoisku firmy Semmelrock, w trakcie targów "Zieleń to Życie".

W trakcie targów "Zieleń to Życie"Producent kostek brukowych, płyt tarasowych oraz elementów architektury ogrodowej zaprezentował w trakcie wystawy ofertę unikatowych produktów oraz pomysłów na piękny ogród. Targi odbyły się w dniach 29-31.08.2008 roku, w Warszawie, w Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Ogród od podstaw

Wyobrażenie sobie pięknego ogrodu nie jest łatwe. Bogactwo kompozycji, pomysłów oraz produktów do ich realizacji może przytłaczać. W takich sytuacjach warto zobaczyć, korzystając z jakich produktów, rozwiązań oraz pomysłów możemy osiągnąć wyjątkowy efekt. Zainteresowanych realizacją marzeń zapraszamy na nasze stoisko na targach Zieleń to Życie – mówi Jacek Krzyżanowski, Marketing Manager z firmy Semmelrock Stein+Design.

Piękny ogród kompleksowo

Jak nadać oryginalny wygląd ogrodom? Jak stworzyć spójną kompozycję, nie gubiąc się wśród tysięcy opcji? Rozwiązaniem jest zastosowanie produktów Semmelrock z serii Bradstone, posiadających wyjątkowy design. Inspiracją do ich wykonania jest naturalnie obrabiany kamień. Struktura wiernie odwzorowuje oryginał, z zachowaniem jego kształtu. Dzięki tym produktom można tworzyć wyjątkowe kompozycje w stylu retro, nawiązujące do ciepłego klimatu Toskanii i innych krajów południowych.

 

Produkty z serii Bradstone umożliwiają kompleksową aranżację przestrzeni ogrodów oraz tarasów. Oferta składa się m.in. z płyt ogrodowych i tarasowych, rozet, obrzeży, stopni oraz systemów murków. Ciekawymi produktami, cieszącymi się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, są: pierwszy w Polsce parkiet ogrodowy oraz podkłady kolejowe.

 

Parkiet ogrodowy cechuje realistyczne odtworzenie kolorystyki oraz faktury drewna. Płyty wyglądają jak autentyczne deski sosnowe. Na każdej z poszczególnych części parkietu zostały wiernie odwzorowane słoje oraz sęki drewna. Podkłady kolejowe (wykonane z betonu) są wierną kopią prawdziwych elementów torów kolejowych. Faktura naturalnie odwzorowuje słoje, pęknięcia, ślady po gwoździach oraz brązową barwę podkładów.

W trakcie targów "Zieleń to Życie"W trakcie targów "Zieleń to Życie"

Wirtualna kostka brukowa

Nowością, prezentowaną na targach "Zieleń to Życie" przez Semmelrock, była nowa strona www. Wyjątkowym elementem serwisu są pokazy zdjęć panoramicznych. Stwarzają one wrażenie bezpośredniego przebywania w centrum fotografii. Dzięki wirtualnym panoramom internauci mogą dokładnie obejrzeć każdą część powierzchni oraz interaktywnie poznać produkty. Narzędzie to, w połączeniu z licznymi przykładami aranżacji przestrzeni pozwala na kompleksowe zapoznanie się z ofertą Semmelrock. zawiera kilkaset zdjęć unikatowych aranżacji wykonanych z produktów firmy.

Tarasowy konkurs

Na targach firma Semmelrock zaprezentowała również zwycięskie zgłoszenia laureatów konkursu „Twój nowy taras w prezencie”. Główną nagrodą, o którą rywalizowali uczestnicy, była kompleksowa realizacja tarasu ogrodowego: materiały, projekt oraz jego wykonanie.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
Semmelrock Stein+Design

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak dbać o trawnik po zimie?
Jak dbać o trawnik po zimie?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny