Konfigurator okien PVC online

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Konfigurator okien PVC online

Dobroplast - producent okien i drzwi z PVC w technologii pasywnej - uruchomił funkcję konfiguratora, który umożliwia zakup okien online.

aktualizacja: 2019-10-17 11:30:06

Konfigurator znajdujący się na stronie sklep.dobroplast.pl daje możliwość wyboru pełnego asortymentu, począwszy od okien, poprzez drzwi balkonowe, a na drzwiach tarasowych kończąc.

Przewodnik, który ułatwia korzystanie ze sklepu internetowego. W przystępnej, graficznej formie instruuje Klienta, w jaki sposób ma wybrać i zamówić interesujące go produkty.

Kupuj okna prosto, szybko, intuicyjnie

Sam proces zamawiania okien i drzwi poprzez sklep internetowy sklep.dobroplast.pl jest bardzo prosty. Klient może samodzielnie skonfigurować produkt, którego potrzebuje. W konfiguratorze dostępne są szerokie możliwości personalizacji zamówienia. Po kolei wybiera się sposób otwierania okien bądź drzwi, wymiar i kolor stolarki, dobiera się szyby, dostosowuje standard bezpieczeństwa, a kończy na wyborze dostępnych akcesoriów.

Film instruktażowy pokazujący, jak poprawnie dokonać pomiaru okna

System, krok po kroku, informuje, co należy zrobić i na co zwrócić szczególną uwagę. W każdej chwili istnieje możliwość cofnięcia się do poprzedniego etapu i dokonania zmian w zamówieniu.

Po skończonej konfiguracji można zapłacić za wybrane produkty za pośrednictwem systemu DotPay. Aby to zrobić, wystarczy wybrać wariant płatności internetowej przy użyciu karty płatniczej lub tradycyjnego przelewu bankowego. Można też zdecydować się na zakup na raty. 

Następnie Klient otrzymuje potwierdzenie zakupu na podany adres e-mail oraz informację o dostawie do wskazanego w formularzu miejsca (na początku należy wybrać dealera, który zajmie się dostarczeniem okien). Warto dodać, że firma Dobroplast dysponuje na terenie Polski siecią Partnerów Handlowych, u których w każdej chwili można zasięgnąć informacji dotyczących samych produktów, jak również usług instalacyjnych.

Film instruktażowy dotyczący montażu okna z PVC

Coraz więcej osób kupuje przez internet

Według raportu Mobile Institute przygotowanego na zlecenie Izby Gospodarki Elektronicznej, zakupy za pośrednictwem sieci robi już 57% internautów, wydając na nie co najmniej tyle, co w sklepach stacjonarnych. Liczby te cały czas rosną. Prognozy mówią, że w internecie będziemy kupować coraz częściej, nabywając coraz droższe produkty. Dostrzegają to również firmy z branży budowlanej, które próbują dostosowywać się do oczekiwań Klientów. Stąd właśnie decyzja Dobroplastu o uruchomieniu nowego kanału sprzedaży.

sklep.dobroplast.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Łukasz Piszczek podczas wyboru rolet w salonie KRISHOME
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny