Dlaczego warto wybrać płytę fundamentową Legalett?

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Dlaczego warto wybrać płytę fundamentową Legalett?

Fundament jest najważniejszą częścią budynku. To od niego w dużym stopniu zależy, czy nasz dom będzie ciepły, suchy i bezpieczny. Legalett - dobrze zaprojektowany i wykonany zapewnia nie tylko pewną podstawę Twojego domu, przynosi też oszczędności zarówno na etapie budowy jak też i eksploatacji.

Legalett Polska Sp. z o.o. jako część międzynarodowego koncernu Legalett International AB, z powodzeniem dostarcza do polskich odbiorców płyty fundamentowe od ponad 25 lat.

Oryginalna Płyta Fundamentowa Legalett to obecnie wiodące na rynku rozwiązanie zapewniające trwały i zabezpieczony przed wilgocią fundament oraz niskie koszty eksploatacyjne. Właściwa izolacja płyty w 100% pozwala na wyeliminowanie mostków termicznych.

Nasze fundamenty są polecane do budowy domów energooszczędnych i pasywnych. Konstrukcja płyty Legalett umożliwia budowę w każdych warunkach geologicznych oraz terenowych: na gruntach o małej nośności, podatnych na osiadanie i na terenach o wysokim poziomie wód gruntowych.

Zwiększona nośność zapobiega osiadaniu budynku i ogranicza odkształcenia fundamentu. Unikalna budowa płyty Legalett umożliwia połączenie z podłogowym systemem grzewczym wodnym lub powietrznym, gwarantując stabilną temperaturę i komfort cieplny.

Płytę Fundamentową Legalett stosuje się we wszystkich typach budynków, począwszy od obiektów jednorodzinnych, ale również jedno- i wielokondygnacyjnych (wille, bliźniaki, domy szeregowe) poprzez obiekty użyteczności publicznej (przedszkola, szkoty, pawilony handlowe, obiekty sportowe, hale przemysłowe i inne).

Każdy fundament Legalett projektowany jest indywidualnie w zależności od wymagań gruntowych i konstrukcyjnych budynku.

W procesie budowy stosujemy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne i izolacyjne pozwalające uzyskać niski współczynnik przenikania ciepła U< 0,15 W/m2 K. Budynki, które powstają na Płycie Fundamentowej Legalett charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji i gwarantują swoim użytkownikom przyjazne środowisko wewnątrz budynku.

Nasze produkty gwarantują Wam bezpieczeństwo, ciepło i długoletnią satysfakcję.

Logo Legalett www.legalett.com.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Rozwiązujemy problem wody w piwnicy
Rozwiązujemy problem wody w piwnicy
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny