Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 92146
Cedat

Cedat

Szpachlówki i tynki gipsowe CEKOL
Telefon 58 768 21 01, 801 623 565
Adres Budowlanych 19, 80-298 Gdańsk
CEKOL to marka produktów chemii budowlanej. Firma zaczynała od pierwszych na polskim rynku zapraw klejowych, a po dwóch latach marka wyspecjalizowała się w produkcji gładzi szpachlowych i wprowadziła na rynek Białą gładź szpachlową CEKOL C-45, która jest hitem rynkowym do dziś. Obecnie oferuje ponad 50 produktów. ... Czytaj więcej
Cedat

CEKOL to marka produktów chemii budowlanej. Firma zaczynała od pierwszych na polskim rynku zapraw klejowych, a po dwóch latach marka wyspecjalizowała się w produkcji gładzi szpachlowych i wprowadziła na rynek Białą gładź szpachlową CEKOL C-45, która jest hitem rynkowym do dziś. Obecnie oferuje ponad 50 produktów.

Rozprowadzanie wałkiem CEKOL F-16 Finisz Bezpyłowej Gładzi Szpachlowej

Działalność firmy obejmuje wszystkie etapy związane z powstawaniem materiałów, począwszy od badań laboratoryjnych, poprzez testy, wdrożenie, produkcję oraz dystrybucję. CEKOL stawia na jakość oferowanych artykułów, aby były niezawodne i trwałe. CEKOL to kompleksowe rozwiązania remontowe i budowlane, to wciąż nowe produkty rozwiązania technologiczne.

Oferta obejmuje: zaprawy klejowe, gładzie, tynki, gipsy szpachlowe, zaprawy murarskie, tynkarskie, wylewki i posadzki oraz grunty. Produkty są łatwe i przyjazne w stosowaniu. Użycie produktów nie sprawia problemów, gdyż charakteryzują się one plastycznością, doskonałą urabialnością oraz przyczepnością, a wszystkie wyroby są nietoksyczna
zarówno w użyciu, jak i eksploatacji. Marka wciąż rozwija i udoskonala swoje produkty wraz ze zmieniającym się zapotrzebowaniem rynku i jego potrzebami, a także udoskonalaniem się technik budowlanych.

3 sposoby na finisz

Trzy sposoby na wykończenie ścian: agregat, paca, wałek

Szczególną uwagę warto zwrócić na gotowy produkt – CEKOL F-16 Finisz Bezpyłową Gładź Szpachlową. Zaspakaja ona potrzeby zarówno inwestora, jak i wykonawcy, praca jest szybka, a po remoncie nie ma uciążliwego sprzątania. Z CEKOL F-16 Finisz remont jest szybki, bez kurzu, pyłu i bałaganu. To gładź do ostatecznego przygotowania powierzchni ścian i sufitów przed malowaniem. Można nakładać ją ręcznie: pacą, wałkiem lub maszynowo- odpowiednim agregatem. Po wyschnięciu można malować wszystkimi rodzajami farb.

Remont bez bałaganu - bezpyłowa gładź szpachlowa

Praca z bezpyłową gładzią szpachlową jest bardzo szybka i sprawna, powierzchnia nie wymaga gruntowania, a gładź jest gotowa do pracy po otworzeniu opakowania. Metoda zacierania na mokro ogranicza kurz i bałagan podczas prac remontowych, można bez szlifowania uzyskać gładką powierzchnię. Ma to szczególne znaczenie w mieszkaniach w których przebywają dzieci, a także w przypadku niewielkich remontów, gdy lokatorzy nie mają możliwości opuszczenia na ten czas lokalu.

Szybkie i sprawne zacieranie gładzi

Gładź jest materiałem o optymalnej twardości. Można ją zacierać na mokro, ale również stosować klasyczne techniki obróbki przez szlifowanie. Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL F-16 Finisz, to wyjątkowy produkt, powierzchnia ścian do pomalowania gotowa jest w ciągu jednego dnia. Nie trzeba gruntować, produkt jest gotowy do użycia. Po remoncie nie pozostaje wspomnienie białego pyłu, który wymaga uporczywego usuwania.

CEKOL F-16 finisz to:

Bezpyłowa Gładź Szpachlowa CEKOL F-16 finisz
  • Remont bez pyłu i kurzu, szybko i czysto
  • Bez gruntowania
  • Gładka i równa powierzchnia- bez szlifowania
  • Optymalne parametry robocze i wytrzymałościowe
  • Bezpyłowa gładź, do obróbki na mokro oraz metodą klasyczną
  • Możliwość nakładania mokro na mokro
  • Do nakładania ręcznego i maszynowego.
  • Grubość warstwy do 3 mm
  • Zużycie 1,5 kg/m²/mm

CEKOL to produkty najwyższej jakości, doceniane zarówno przez profesjonalistów jak i klientów indywidualnych. Wielokrotnie wyróżniane i nagradzane przez konsumentów oraz branżę budowlaną. Są łatwe w stosowaniu, niezawodne i trwałe. Gwarantują satysfakcję z wykonanej pracy, a także użytkowania.

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska kwiecień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum