Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 97053
Cedat - Szpachlówki i tynki gipsowe CEKOL

Cedat Szpachlówki i tynki gipsowe CEKOL

Telefon 58 768 21 01, 801 623 565
E-mail cedat@cekol.pl
Adres Budowlanych 19, 80-298 Gdańsk
CEKOL to marka produktów chemii budowlanej. Firma zaczynała od pierwszych na polskim rynku zapraw klejowych, a po dwóch latach marka wyspecjalizowała się w produkcji gładzi szpachlowych i wprowadziła na rynek Białą gładź szpachlową CEKOL C-45, która jest hitem rynkowym do dziś. Obecnie oferuje ponad 50 produktów. ... Czytaj więcej
Cedat

CEKOL to marka produktów chemii budowlanej. Firma zaczynała od pierwszych na polskim rynku zapraw klejowych, a po dwóch latach marka wyspecjalizowała się w produkcji gładzi szpachlowych i wprowadziła na rynek Białą gładź szpachlową CEKOL C-45, która jest hitem rynkowym do dziś. Obecnie oferuje ponad 50 produktów.

Rozprowadzanie wałkiem CEKOL F-16 Finisz Bezpyłowej Gładzi Szpachlowej

Działalność firmy obejmuje wszystkie etapy związane z powstawaniem materiałów, począwszy od badań laboratoryjnych, poprzez testy, wdrożenie, produkcję oraz dystrybucję. CEKOL stawia na jakość oferowanych artykułów, aby były niezawodne i trwałe. CEKOL to kompleksowe rozwiązania remontowe i budowlane, to wciąż nowe produkty rozwiązania technologiczne.

Oferta obejmuje: zaprawy klejowe, gładzie, tynki, gipsy szpachlowe, zaprawy murarskie, tynkarskie, wylewki i posadzki oraz grunty. Produkty są łatwe i przyjazne w stosowaniu. Użycie produktów nie sprawia problemów, gdyż charakteryzują się one plastycznością, doskonałą urabialnością oraz przyczepnością, a wszystkie wyroby są nietoksyczna
zarówno w użyciu, jak i eksploatacji. Marka wciąż rozwija i udoskonala swoje produkty wraz ze zmieniającym się zapotrzebowaniem rynku i jego potrzebami, a także udoskonalaniem się technik budowlanych.

3 sposoby na finisz

Trzy sposoby na wykończenie ścian: agregat, paca, wałek

Szczególną uwagę warto zwrócić na gotowy produkt – CEKOL F-16 Finisz Bezpyłową Gładź Szpachlową. Zaspakaja ona potrzeby zarówno inwestora, jak i wykonawcy, praca jest szybka, a po remoncie nie ma uciążliwego sprzątania. Z CEKOL F-16 Finisz remont jest szybki, bez kurzu, pyłu i bałaganu. To gładź do ostatecznego przygotowania powierzchni ścian i sufitów przed malowaniem. Można nakładać ją ręcznie: pacą, wałkiem lub maszynowo- odpowiednim agregatem. Po wyschnięciu można malować wszystkimi rodzajami farb.

Remont bez bałaganu - bezpyłowa gładź szpachlowa

Praca z bezpyłową gładzią szpachlową jest bardzo szybka i sprawna, powierzchnia nie wymaga gruntowania, a gładź jest gotowa do pracy po otworzeniu opakowania. Metoda zacierania na mokro ogranicza kurz i bałagan podczas prac remontowych, można bez szlifowania uzyskać gładką powierzchnię. Ma to szczególne znaczenie w mieszkaniach w których przebywają dzieci, a także w przypadku niewielkich remontów, gdy lokatorzy nie mają możliwości opuszczenia na ten czas lokalu.

Szybkie i sprawne zacieranie gładzi

Gładź jest materiałem o optymalnej twardości. Można ją zacierać na mokro, ale również stosować klasyczne techniki obróbki przez szlifowanie. Bezpyłowa gładź szpachlowa CEKOL F-16 Finisz, to wyjątkowy produkt, powierzchnia ścian do pomalowania gotowa jest w ciągu jednego dnia. Nie trzeba gruntować, produkt jest gotowy do użycia. Po remoncie nie pozostaje wspomnienie białego pyłu, który wymaga uporczywego usuwania.

CEKOL F-16 finisz to:

Bezpyłowa Gładź Szpachlowa CEKOL F-16 finisz
  • Remont bez pyłu i kurzu, szybko i czysto
  • Bez gruntowania
  • Gładka i równa powierzchnia- bez szlifowania
  • Optymalne parametry robocze i wytrzymałościowe
  • Bezpyłowa gładź, do obróbki na mokro oraz metodą klasyczną
  • Możliwość nakładania mokro na mokro
  • Do nakładania ręcznego i maszynowego.
  • Grubość warstwy do 3 mm
  • Zużycie 1,5 kg/m²/mm

CEKOL to produkty najwyższej jakości, doceniane zarówno przez profesjonalistów jak i klientów indywidualnych. Wielokrotnie wyróżniane i nagradzane przez konsumentów oraz branżę budowlaną. Są łatwe w stosowaniu, niezawodne i trwałe. Gwarantują satysfakcję z wykonanej pracy, a także użytkowania.

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska marzec - kwiecień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum