Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 133875
Akrylowa farba strukturalna Perla Sabbia MAGNAT Style

Perla Sabbia MAGNAT Style (ZŁOTO, SREBRO) to akrylowa farba strukturalna przeznaczona do dekoracji ścian wewnętrznych, tworząca powierzchnie dekoracyjne z „perłowym piaskiem”. Dzięki zastosowaniu specjalnych metalicznych wypełniaczy uzyskujemy przestrzenną dekorację z charakterystyczną satynową poświatą.

Dostępne opakowania: srebro 2,5 l, złoto 1 l

Wydajność: do 6 m2/l na gładkim podłożu

Dostępne kolory: złoto, srebro + 12 kolorow po zabarwieniu Pigmentem Barwiącym MAGNAT Style, farbę można barwić na inne kolory z dodatkiem pigmentu – do 5% objętości opakowania

Narzędzia: Rękawica Dekoracyjna MAGNAT lub płaski pędzel

Zalecana ilość warstw: 1

Zalety

  • ƒodporna na zmywanie
  • ƒprzestrzenne, perłowe wykończenie powłoki

Przygotowanie podłoża. Podłoże powinno być przygotowane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i zagruntowane zabarwioną zgodnie z recepturą Farbą Gruntującą MAGNAT Style.

Przygotowanie produktu. Produkt gotowy do użycia. Można go zabarwić Pigmentem Barwiącym MAGNAT Style do 5% objętości wyrobu barwionego wg receptur kolorystycznych. Farbę z pigmentem dokładnie, powoli wymieszać ręcznie. Czynność powtórzyć przed rozpoczęciem pracy oraz w trakcie malowania. Nie rozcieńczać wodą, nie dodawać wapna, nie mieszać z innymi farbami. W przypadku barwienia na ten sam kolor kilku opakowań, w celu zapewnienia jednolitego efektu kolorystycznego, przeznaczone do barwienia produkty należy kolorować w jednym pojemniku zbiorczym.

ETAP 1 Przeznaczoną pod dekorację powierzchnię malujemy 1-2 razy farbą gruntującą do wnętrz MAGNAT PRIMER tak, aby podłoże było jednolite kolorystycznie. Do właściwych prac przystępujemy po wyschnięciu warstwy podkładowej.

ETAP 2 Produkt należy nakładać 1-warstwowo za pomocą płaskiego pędzla lub rękawicy dekoracyjnej. Każdorazowo nanosimy równomiernie niewielką ilość farby na powierzchnię nie większą niż 1 m2 i rozprowadzamy ją w różnych kierunkach. Pokrywając kolejne fragmenty dekorowanej powierzchni, najlepiej łączyć je od strony suchej do mokrej.

ETAP 3 Po całkowitym utwardzeniu farby, tj. po 24 godzinach, powierzchnie szczególnie narażone na zabrudzenia zaleca się pomalować bezbarwnym Lakierem Rustykalnym MAGNAT Style.

Uwagi. Właściwe przygotowanie podłoża, użycie zalecanych narzędzi i metod malowania przyczynia się do uzyskania właściwej, deklarowanej wydajności wyrobu. Prace malarskie wykonywać w temperaturze podłoża i otoczenia od +5°C do +25°C i wilgotności powietrza do 75%. Chronić przed mrozem i nasłonecznieniem. Temperatura przechowywania: od +5°C do +30°C. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Produkt nie wymaga od wykonawcy konkretnych umiejętności z zakresu aplikacji tego typu materiałów

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum