Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Okładziny ścienne, podłogowe, elewacje

Trzy sposoby na wykończenie ściany w mieszkaniu w oryginalny sposób

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty

Uatrakcyjnienia wnętrza budynku można dokonać za pomocą oryginalnego wykończenia ściany. Za pomocą płytek Izoflex osiągniesz wymarzony efekt, a dodatkowo zaoszczędzisz pieniądze i czas na montaż w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

Trzy sposoby na oryginalną ścianę

Beton - choć to bardzo surowa dekoracja, staje się ona coraz bardziej popularna. Ściana wyłożona betonowymi płytami wspaniale komponuje się z nowoczesnymi meblami i dodatkami. Wiele osób, decyduje się na płyty cięte w nieregularny sposób, o różnych odcieniach. Dzięki temu mogą ułożyć niebanalną, zaskakującą kompozycję.

Wzorzysta tapeta - to zdecydowanie tradycyjny trend, ale w 2021 roku zaczął on królować w polskich wnętrzach! To wszystko dzięki różnorodności wzorów, które pozwalają na zaaranżowanie pomieszczenia w dowolny sposób. Może warto śnieżnobiały pokój zaakcentować kolorową tapetą z egzotycznymi roślinami?

Cegła - jak powszechnie wiadomo, cegła nie wychodzi z mody od lat! Nic w tym dziwnego, przyciąga wzrok i pięknie podkreśla styl mieszkania. Stosowana jest najczęściej w salonie, tworzy ciepły i domowy klimat. Jej popularność ma też swoje wady, które przekładają się na koszt. Nie każdy może sobie pozwolić na zakup cegły. Jest jednak na to pewien sposób!

Płytki Izoflex to doskonały sposób na to, aby zaoszczędzić pieniądze i osiągnąć wymarzony efekt. Dlaczego? Są bowiem wiele prostsze w montażu, co przekłada się na brak konieczności korzystania z usług fachowców. Dodatkowo producent jest w stanie dostarczyć płytki w dowolnym kolorze na zamówienie, dzięki czemu można zrealizować nawet najbardziej nietypowy projekt. Daje to stuprocentową pewność, że naszego wystroju salonu nie spotka się nigdzie indziej. 

źródło i zdjęcia: Izoflex

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum