PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Narzędzia

Nowa odzież ochronna TAUBER z tkaniną 4-way stretch

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2023-09-14

Firma Högert Technik z dumą ogłasza wprowadzenie do swojej oferty profesjonalnej odzieży ochronnej TAUBER. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, nowa linia produktów oferuje komfort, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Innowacyjna bluza ochronna TAUBER

Nowa bluza ochronna TAUBER stanowi prawdziwą innowację w dziedzinie odzieży ochronnej. Dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości oraz tkaniny 4-way stretch zapewnia nie tylko wyjątkową wytrzymałość, ale także nieograniczony komfort użytkowania.

W procesie projektowania bluzy priorytetem była funkcjonalność i bezpieczeństwo produktu, co czyni ją niezrównanym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb ochronnych. Dzięki elastycznej tkaninie, ta bluza doskonale sprawdza się w różnych rodzajach pracy, nie ograniczając swobody ruchów użytkownika.

Dodatkowo, obfitość pojemnych kieszeni znacząco zwiększa użyteczność produktu, umożliwiając przechowywanie niezbędnych narzędzi i drobiazgów. Nie można również pominąć zastosowania materiału CORDURA na ramionach, co zapewnia dodatkowe wzmocnienie w kluczowych miejscach, zwiększając trwałość i odporność bluzy.

Profesjonalne męskie spodnie ochronne TAUBER

Podobnie jak bluza, profesjonalne męskie spodnie ochronne TAUBER stanowią wzór najwyższej jakości, wykonane z innowacyjnej tkaniny 4-way stretch. Dzięki tej tkaninie spodnie charakteryzują się wyjątkową elastycznością, co przekłada się na nieograniczoną swobodę ruchu.

Dodatkowo, zastosowane detale odblaskowe znacząco podnoszą bezpieczeństwo pracy po zmroku, a elastyczna guma wewnętrzna skutecznie zapobiega zsuwaniu się spodni. To produkt, który łączy wygodę i funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Spodnie wyposażone są w dużą ilość kieszeni, co znacznie zwiększa ich użyteczność. W kieszeniach oraz na kolanach zastosowane zostały wzmocnienia z materiału CORDURA, znanego ze swojej niezrównanej wytrzymałości.

źródło i zdjęcie: Högert Technik