Elektryczne ogrzewanie podłogowe z perspektywy użytkownika

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Elektryczne ogrzewanie podłogowe z perspektywy użytkownika

Niezależnie od zamontowanego systemu elektryczne ogrzewanie podłogowe ma przede wszystkim działać, kiedy jest potrzebne oraz nie działać kiedy nikogo nie ma w domu. Proste? Teoretycznie mamy stały harmonogram tygodnia, który można zaprogramować. Jednak nasze plany zmieniają się dynamicznie, a w sezonie wakacyjnym często podejmujemy spontaniczne decyzje, które błyskawicznie zmieniają nasze plany i czas spędzony w domu.

Dlatego dla użytkownika najważniejszy jest efektywny system sterowania systemem ogrzewania podłogowego czyli termostat, który będzie nadążał za naszymi planami, najlepiej - zdalnie sterowany przez aplikację. Niezależnie od tego gdzie jesteśmy - możemy błyskawicznie zmienić godziny pracy systemu gdy zamierzamy później wrócić do domu, albo wyłączyć gdy prognoza pogody zapowiada upały. Jeszcze ważniejsza jest kontrola systemu przez aplikację w przypadku domu letniskowego - aby załączyć system tylko wtedy, gdy się tam wybieramy.

Termostat nVent Raychem SENZ WIFI jest idealnym rozwiązaniem. Urządzenie łączy nowoczesne wzornictwo z uproszczoną obsługą ogrzewania podłogowego za pomocą innowacyjnego ekranu z możliwością dotykowego przewijania oraz funkcją WIFI. Wykorzystanie przełomowych technologii pozwala na uzyskanie pełnej kontroli nad systemem w każdym momencie poprzez bezpłatną aplikację producenta instalowaną na smartfonie lub tablecie.

Termostat nVent Raychem SENZ WIFI umożliwia wygodne i intuicyjne korzystanie z inteligentnych funkcji zarządzania systemem grzewczym dzięki szeregowi wbudowanych fabrycznie funkcji.

Termostat nVent Raychem SENZ WIFI

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Nawigacja poprzez przewijanie - jak w smartfonach. Trwały pojemnościowy ekran dotykowy o wysokiej czułości. Kreator konfiguracji ułatwiający szybkie programowanie. Programy ustawione fabrycznie zaspokoją potrzeby każdego użytkownika.

INTELIGENTNE FUNKCJE

Funkcja adaptacyjna automatycznie ustawia właściwą temperaturę zgodnie z rozkładem dnia użytkownika. Monitorowanie zużycia energii pozwala połączyć oszczędność energii z komfortem.

NOWOCZESNE WZORNICTWO

Estetyczne, proste wzornictwo pasujące do każdego stylu. Kolorowy wyświetlacz 2". Trzy dodatkowe ramki osprzętu modułowego dostępne w kolorach: białym, metalicznym i antracytowym.

Termostat nVent Raychem SENZ WIFI - opakowanie
Termostat nVent Raychem SENZ WIFI - zawartość opakowania
Termostat nVent Raychem SENZ WIFI

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW EKSPLOATACJI

Monitorowanie kosztów eksploatacji systemu za pomocą aplikacji pomogą uniknąć zbędnych wydatków i osiągnąć maksymalne oszczędności. Możliwe jest monitorowanie zużycia energii w blokach godzinowych, tygodniowych i miesięcznych. Dostępne jest sterowanie maksymalnie 32 strefami (pomieszczeniami i/lub domami).

Aplikacja dla nVent Raychem Senz WIFI dostępna jest dla systemów IOS i Android. W dzisiejszych czasach użytkownicy oczekują urządzeń w pełni kompatybilnych z najnowszymi technologiami zapewniającymi swobodę zarządzania i dostosowania do indywidualnych potrzeb.

nVent Thermal Polska - logotyp
nVent Thermal Polska Sp. z.o.o.
ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa
tel. 22 331 29 50
nVent.com/RAYCHEM, nventthermal.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Jakie posadzki można układać na ogrzewaniu podłogowym?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny