Typoszereg ESYBOX LINE: dobierz zestaw hydroforowy do swoich potrzeb!

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Typoszereg ESYBOX LINE: dobierz zestaw hydroforowy do swoich potrzeb!

Zadaniem zestawu hydroforowego jest ciągłe i automatyczne dostarczanie wody użytkowej do budynku, a także utrzymywanie jej stałego ciśnienia w instalacji. Automatyczne zestawy hydroforowe mogą być używane do pompowania wody ze studni, zbiorników wody deszczowej, innych zbiorników wody, a także z sieci wodociągowej (tam, gdzie jest to dozwolone). Ich podstawową zaletą jest bezobsługowa eksploatacja, dzięki której użytkownik posiada dostęp do wody dostarczanej pod odpowiednim, stałym ciśnieniem w każdym z punktów jej poboru w mieszkaniu, domu, ogrodzie czy dowolnym obiekcie użytkowym.

aktualizacja: 2023-04-24 12:11:56
DAB Pumps Poland Sp. z o.o.

Typoszereg ESYBOX LINE jest jednym z najbardziej kompletnych na rynku. Obejmuje serię elektronicznych zestawów do podnoszenia ciśnienia wody, które na nowo definiują zasady utrzymywania odpowiedniego ciśnienia w instalacji.

Pierwszym produktem z serii Esybox Line jest hydrofor ESYBOX. To w pełni zintegrowany produkt wraz z akcesoriami, który spełnia szeroki zakres zastosowań. Obok ESYBOX w typoszeregu znajdziemy również mały, cichy i w pełni zintegrowany zestaw ESYBOX MINI3, zaprojektowany z myślą o dużych instalacjach w budynkach komercyjnych zestaw ESYBOX MAX oraz wydajny, wszechstronny i bezpieczny ESYBOX DIVER, na który składa się elektronicznie regulowana pompa zatapialna z zintegrowaną przetwornicą częstotliwości oraz interfejsem umożliwiającym zdalne sterowanie.

Typoszereg ESYBOX LINE
Typoszereg ESYBOX LINE

ESYBOX: Urządzenie, które rozpoczęło rewolucję w podnoszeniu ciśnienia wody.

Tradycyjne zestawy hydroforowe zajmują dużo miejsca, są wymagające podczas instalacji i często nieintuicyjne w użytkowaniu. ESYBOX to opatentowany, elektroniczny system hydroforowy z przetwornicą. Gwarantuje stałe ciśnienie w instalacji i pełną ochronę pompy, jednocześnie zapewniając kompaktową budowę i relatywnie niewielki rozmiar. ESYBOX jest ceniony przez użytkowników ze względu na łatwość obsługi, która idzie w parze z wysoką sprawnością i wydajnością.

Urządzenie jest chętnie rekomendowane przez instalatorów, ponieważ odznacza się bardzo łatwą instalacją, podczas gdy bezprzewodowa technika pozwala na ustawienie zestawy składającego się nawet z 4 pomp. Co ważne, niezależnie od tego, z ilu pomp docelowo składa się zestaw, jego podłączenie do instalacji jest tak samo proste i szybkie. Dużą zaletą systemu ESYBOX jest jego kubatura, dzięki której urządzenie z powodzeniem komponuje się w ograniczonej przestrzeni pomieszczeń technicznych, a manewrowanie nim podczas instalacji i ustawiania w przestrzeni jest bardzo proste.

ESYBOX to rozwiązanie dedykowane dla domów wielorodzinnych. Zestaw z powodzeniem obsługuje małe zespoły mieszkaniowe - do 6 kondygnacji i maksymalnie 9 mieszkań. W wariancie ESYBOX TWIN do 9 kondygnacji i maksymalnie 17 mieszkań.

Pompa zatapialna ESYBOX DIVER
Pompa zatapialna ESYBOX DIVER

Hydrofor ESYBOX MINI3: Pracuje z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb.

ESYBOX MINI3 to mniejszy odpowiednik zestawu ESYBOX, który wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie DAB, aby zapewnić stałe ciśnienie wody w zależności od rzeczywistego zapotrzebowania. Dzięki temu urządzenie jest wydajne, a zarazem niezwykle energooszczędne. Kompaktowy rozmiar pozwala na instalację w praktycznie dowolnym miejscu - także pod kuchennym zlewem. Trzy wirniki zapewniają jeszcze lepszą redukcję hałasu, w rezultacie czego zestaw pracuje dyskretnie i w żaden sposób nie wpływa na komfort użytkowania pomieszczenia, w którym został zainstalowany. Jednocześnie dostępne w ofercie akcesoria montażowe ESYBOX LINE rozszerzają możliwość instalacji urządzenia w sposób, który bezpośrednio wpływa na ergonomię wnętrza.

ESYBOX MINI3 to rozwiązanie dedykowane dla obiektów mieszkalnych do 3 kondygnacji z 2 łazienkami i 50m2 ogródka. Zestaw nadaje się do użytku z wodą pitną, w instalacjach domowych i ogrodnictwie.

Zestaw hydroforowy ESYBOX MAX
Zestaw hydroforowy ESYBOX MAX

ESYBOX MAX: Nowa jakość dla budynków komercyjnych i technologia przyszłości w podnoszeniu ciśnienia wody.

Zestaw ESYBOX MAX to naturalna konsekwencja dalszej pracy nad zestawami ESYBOX i ich dostosowywania do potrzeb i oczekiwań coraz większych budynków. Oferowany zestaw osiąga maksymalną wydajność przy minimalnym możliwym zużyciu energii elektrycznej. W porównaniu z tradycyjnymi zestawami dla obiektów komercyjnych charakteryzuje się kompaktową budową oraz naprawdę łatwą instalacją - dzięki temu jest chętnie wybierany nie tylko przez użytkowników, ale przede wszystkim przez instalatorów i projektantów instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Chcąc zapewnić maksymalna elastyczność, wprowadziliśmy koncepcję "On-Site Assembly", czyli możliwości zmontowania urządzenia w miejscu instalacji. Opakowania są mniejsze i lżejsze, a proces montażu to zaledwie kilka prostych kroków. Zestaw został zaprojektowany w taki sposób, aby obsłużyć budynek posiadający do 10 kondygnacji. Dzięki temu znajduje zastosowanie w placówkach medycznych, urzędach czy hotelach.

Więcej o pompach serii ESYBOX LINE znajdziesz na https://esyboxline.com/pl/

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły