Typoszereg ESYBOX LINE: dobierz zestaw hydroforowy do swoich potrzeb!

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Typoszereg ESYBOX LINE: dobierz zestaw hydroforowy do swoich potrzeb!

Zadaniem zestawu hydroforowego jest ciągłe i automatyczne dostarczanie wody użytkowej do budynku, a także utrzymywanie jej stałego ciśnienia w instalacji. Automatyczne zestawy hydroforowe mogą być używane do pompowania wody ze studni, zbiorników wody deszczowej, innych zbiorników wody, a także z sieci wodociągowej (tam, gdzie jest to dozwolone). Ich podstawową zaletą jest bezobsługowa eksploatacja, dzięki której użytkownik posiada dostęp do wody dostarczanej pod odpowiednim, stałym ciśnieniem w każdym z punktów jej poboru w mieszkaniu, domu, ogrodzie czy dowolnym obiekcie użytkowym.

aktualizacja: 2022-05-13 06:23:17
DAB Pumps Poland Sp. z o.o.

Typoszereg ESYBOX LINE jest jednym z najbardziej kompletnych na rynku. Obejmuje serię elektronicznych zestawów do podnoszenia ciśnienia wody, które na nowo definiują zasady utrzymywania odpowiedniego ciśnienia w instalacji.

Pierwszym produktem z serii Esybox Line jest hydrofor ESYBOX. To w pełni zintegrowany produkt wraz z akcesoriami, który spełnia szeroki zakres zastosowań. Obok ESYBOX w typoszeregu znajdziemy również mały, cichy i w pełni zintegrowany zestaw ESYBOX MINI3, zaprojektowany z myślą o dużych instalacjach w budynkach komercyjnych zestaw ESYBOX MAX oraz wydajny, wszechstronny i bezpieczny ESYBOX DIVER, na który składa się elektronicznie regulowana pompa zatapialna z zintegrowaną przetwornicą częstotliwości oraz interfejsem umożliwiającym zdalne sterowanie.

Typoszereg ESYBOX LINE
Typoszereg ESYBOX LINE

ESYBOX: Urządzenie, które rozpoczęło rewolucję w podnoszeniu ciśnienia wody.

Tradycyjne zestawy hydroforowe zajmują dużo miejsca, są wymagające podczas instalacji i często nieintuicyjne w użytkowaniu. ESYBOX to opatentowany, elektroniczny system hydroforowy z przetwornicą. Gwarantuje stałe ciśnienie w instalacji i pełną ochronę pompy, jednocześnie zapewniając kompaktową budowę i relatywnie niewielki rozmiar. ESYBOX jest ceniony przez użytkowników ze względu na łatwość obsługi, która idzie w parze z wysoką sprawnością i wydajnością.

Urządzenie jest chętnie rekomendowane przez instalatorów, ponieważ odznacza się bardzo łatwą instalacją, podczas gdy bezprzewodowa technika pozwala na ustawienie zestawy składającego się nawet z 4 pomp. Co ważne, niezależnie od tego, z ilu pomp docelowo składa się zestaw, jego podłączenie do instalacji jest tak samo proste i szybkie. Dużą zaletą systemu ESYBOX jest jego kubatura, dzięki której urządzenie z powodzeniem komponuje się w ograniczonej przestrzeni pomieszczeń technicznych, a manewrowanie nim podczas instalacji i ustawiania w przestrzeni jest bardzo proste.

ESYBOX to rozwiązanie dedykowane dla domów wielorodzinnych. Zestaw z powodzeniem obsługuje małe zespoły mieszkaniowe - do 6 kondygnacji i maksymalnie 9 mieszkań. W wariancie ESYBOX TWIN do 9 kondygnacji i maksymalnie 17 mieszkań.

Pompa zatapialna ESYBOX DIVER
Pompa zatapialna ESYBOX DIVER

Hydrofor ESYBOX MINI3: Pracuje z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb.

ESYBOX MINI3 to mniejszy odpowiednik zestawu ESYBOX, który wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie DAB, aby zapewnić stałe ciśnienie wody w zależności od rzeczywistego zapotrzebowania. Dzięki temu urządzenie jest wydajne, a zarazem niezwykle energooszczędne. Kompaktowy rozmiar pozwala na instalację w praktycznie dowolnym miejscu - także pod kuchennym zlewem. Trzy wirniki zapewniają jeszcze lepszą redukcję hałasu, w rezultacie czego zestaw pracuje dyskretnie i w żaden sposób nie wpływa na komfort użytkowania pomieszczenia, w którym został zainstalowany. Jednocześnie dostępne w ofercie akcesoria montażowe ESYBOX LINE rozszerzają możliwość instalacji urządzenia w sposób, który bezpośrednio wpływa na ergonomię wnętrza.

ESYBOX MINI3 to rozwiązanie dedykowane dla obiektów mieszkalnych do 3 kondygnacji z 2 łazienkami i 50m2 ogródka. Zestaw nadaje się do użytku z wodą pitną, w instalacjach domowych i ogrodnictwie.

Zestaw hydroforowy ESYBOX MAX
Zestaw hydroforowy ESYBOX MAX

ESYBOX MAX: Nowa jakość dla budynków komercyjnych i technologia przyszłości w podnoszeniu ciśnienia wody.

Zestaw ESYBOX MAX to naturalna konsekwencja dalszej pracy nad zestawami ESYBOX i ich dostosowywania do potrzeb i oczekiwań coraz większych budynków. Oferowany zestaw osiąga maksymalną wydajność przy minimalnym możliwym zużyciu energii elektrycznej. W porównaniu z tradycyjnymi zestawami dla obiektów komercyjnych charakteryzuje się kompaktową budową oraz naprawdę łatwą instalacją - dzięki temu jest chętnie wybierany nie tylko przez użytkowników, ale przede wszystkim przez instalatorów i projektantów instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Chcąc zapewnić maksymalna elastyczność, wprowadziliśmy koncepcję "On-Site Assembly", czyli możliwości zmontowania urządzenia w miejscu instalacji. Opakowania są mniejsze i lżejsze, a proces montażu to zaledwie kilka prostych kroków. Zestaw został zaprojektowany w taki sposób, aby obsłużyć budynek posiadający do 10 kondygnacji. Dzięki temu znajduje zastosowanie w placówkach medycznych, urzędach czy hotelach.

Więcej o pompach serii ESYBOX LINE znajdziesz na https://esyboxline.com/pl/

Rejestruj pompy z serii ESYBOX LINE w programie DAB Club i wygraj wyjazd do Włoch!

Rejestruj pompy z serii ESYBOX LINE w programie DAB Club i wygraj wyjazd do Włoch!

Użytkownicy, kórzy w czasie promocji zgłoszą najwiekszą ilość pomp typoszeregu ESYBOX LINE, mają szansę wygrać wyjazd do Włoch i odwiedzić fabrykę DAB Pumps położoną w pieknej i zielonej Toskanii!

Dodatkowo, w trakcie trwania promocji, pompy ESYBOX oraz ESYBOX MINI są podwójnie premiowane. Szczegóły oraz lista produktów objętych promocją* znajdują się w Regulaminie dostępnym na https://www.dabclub.com.pl/promocje-dab/

*Promocja trwa od 01.03.2022 do 30.06.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje