Kotły gazowe Beretta-Exclusive z systemem aktywnej kontroli spalania

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Kotły gazowe Beretta-Exclusive z systemem aktywnej kontroli spalania

Nowa seria kotłów wiszących marki Beretta - Exclusive - oferuje wiele zalet, w tym innowacyjny system aktywnej kontroli spalania (ACC), przyjazny dla użytkownika panel sterowania i możliwość zdalnego sterowania. Te cechy sprawiają, że kocioł Exclusive jest nowoczesnym i odpowiednim wyborem dla osób, które nie chcą iść na kompromis w zakresie wzornictwa i efektywności energetycznej.

aktualizacja: 2019-08-30 08:09:12

Beretta, część Grupy Riello, lidera w dziedzinie produktów i usług w zakresie ogrzewania, klimatyzacji i efektywności energetycznej, jest częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodniczych, przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej.

Kocioł wiszący marki Beretta - Exclusive
Kocioł wiszący marki Beretta - Exclusive

Kocioł Exclusive wyposażony jest w nowoczesny i przyjazny dla użytkownika panel sterowania, pokryty elegancką klapką, pod którą widać pasek LED wskazujący aktualny stan pracy. Interfejs posiada 3,5-calowy podświetlany wyświetlacz LCD, który komunikuje się z użytkownikiem za pomocą tekstu i ikon.

Cztery przyciski umożliwiają przeglądanie panelu w prosty i intuicyjny sposób, umożliwiając dostęp do wszystkich ustawień i parametrów kotła i instalacji. Zaawansowana autodiagnostyka w połączeniu z wyjątkowymi funkcjami panelu sterowania uzupełnia obraz innowacji.

Panel sterowania z paskiem LED wskazującym aktualny stan pracy kotła
Panel sterowania z paskiem LED wskazującym aktualny stan pracy kotła

System ACC kotła, zaprojektowany oraz opracowany przez Beretta, zapewnia funkcjonalność, wydajność i niski poziom emisji w każdych warunkach. System utrzymuje optymalną wartość mieszanki powietrza i gazu na czas trwania modulacji mocy - zapewniając, że odczyty dwutlenku węgla spełniają surowe normy emisji. Zaawansowany, ekskluzywny system sterowania zapewnia samoregulację spalania, dzięki czemu nie ma potrzeby wstępnej kalibracji, a kocioł może pracować z różnymi rodzajami gazu.

Dzięki ulepszonej technologii wymienniki ciepła w kotłach Beretta charakteryzują się bardzo wysoką sezonową wydajnością energetyczną wynoszącą 94% (wydajność obliczona zgodnie z nową dyrektywą Unii Europejskiej ErP) i mają klasę efektywności energetycznej A. Kocioł oferuje wydajność energetyczną i redukcję emisji bez wpływu na poziom komfortu.

Programator BeSMART
Programator BeSMART

Podłączając programator Wi-Fi BeSMART do kotła w trybie komunikacji cyfrowej, możliwe jest zdalne sterowanie kotłem, a także całym systemem, za pomocą aplikacji mobilnej na smartfonie lub tablecie. Ta kombinacja kotła z programatorem gwarantuje klasę efektywności energetycznej na poziomie A +. Aby uzyskać szczegółowe informacje o nowym programatorze BeSMART, odwiedź naszą dedykowaną stronę new.besmart-home.com/pl.

Ze względu na wysoką jakość wyposażenia kotłów marki Beretta, firma RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. oferuje 5-letnią gwarancję, której warunki można znaleźć na stronie www.beretta.pl. Rejestrując kocioł w trybie online, użytkownicy będą automatycznie informowani o planowanych kontrolach, a w przypadku utraty karty gwarancyjnej wszystkie dane dotyczące obsługi kotła będą w bazie danych producenta.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.berettaheating.com

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Nowe kotły kondensacyjne jednofunkcyjne Onnline Mono i dwufunkcyjne Onnline Duo
Nowe kotły kondensacyjne jednofunkcyjne Onnline Mono i dwufunkcyjne Onnline Duo
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny