Dlaczego warto wybrać kotły grzewcze BRÖTJE?

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Dlaczego warto wybrać kotły grzewcze BRÖTJE?

Któż nie lubi wrócić z chłodnego jesiennego spaceru wprost do ciepłego domu? Kto nie doceni możliwości korzystania z ciepłej wody w każdym momencie odkręcenia kranu, bez konieczności czekania? Posiadając kocioł gazowy firmy Brötje można osiągnąć te naturalne przyjemności łatwo, wygodnie i oszczędnie!

Brötje to niemiecka marka założona w 1919 roku specjalizująca się w technice grzewczej. Dzięki wieloletniemu doskonaleniu swoich produktów Brötje jest obecnie liderem w produkcji nowoczesnych gazowych kotłów kondensacyjnych w całej Europie.

Nowoczesny kocioł gazowy ECOTHERM PLUS WGB-M EVO 20

Kocioł EcoTherm Plus WGB-M EVO to jedno z najciekawszych i najnowocześniejszych urządzeń Brötje. Jest to kompaktowy kocioł wiszący, który można łatwo powiesić bezpośrednio na ścianie lub ukryć we wnęce jak również obudować meblami.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, by wisiał na ścianie np. łazienki – ma estetyczny, elegancki wygląd. Urządzenie charakteryzuje się mocą grzewczą od 2,9 do 20 kW, więc sprawdzi się nie tylko w większości typowych domów jednorodzinnych – jest niezwykle uniwersalny.

Kotły BRÖTJE z technologią EVO

EcoTherm Plus WGB-M EVO to kocioł kondensacyjny wykonany w innowacyjnej technologii EVO. Jest to technologia auto regulacji parametrów spalania. Dla użytkownika oznacza to m.in. oszczędność w opłatach oraz brak konieczności ustawiania parametrów samodzielnie, a dla kotła gazowego to dłuższa żywotność oraz równomierne i czyste spalanie.

Standard trwałości BRÖTJE

Już wiesz, dlaczego kocioł Brötje jest wydajny. A co zapewnia mu trwałość?

Kocioł EcoTherm Plus WGB-M EVO wyróżnia się innowacyjną budową wymiennika ciepła.Ten aluminiowo-krzemowy element został dodatkowo pokryty nowoczesną powłoką NANO, która znacznie przedłuża jego trwałość oraz poprawia sprawność działania.

W połączeniu z nowoczesnym palnikiem ze stali nierdzewnej, otrzymujemy bardzo szeroką modulację i jednocześnie czyste spalanie. Kocioł objęty jest niespotykaną na rynku 10-letnią gwarancją na wymiennik ciepła.

Wygoda użytkowania

Kocioł został wyposażony w niezwykle nowoczesną automatykę pogodową ISR Plus dzięki czemu jest pod stałą kontrolą systemów odpowiadających za optymalizacje pracy - wpływa to na jego wyjątkową energooszczędność.

Kocioł współpracuje również z regulatorami pokojowymi, które mogą być również sterowane za pomocą aplikacji mobilnej.

Od 2019 roku taniej dzięki programowi Czyste Powietrze

Kotły kondensacyjne Brötje są w pełni zgodne z wymogami technicznymi Programu Czyste Powietrze, który wystartował we wrześniu 2018 roku.

Jest do program rządowy, dotowany przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Przewiduje dofinansowanie nawet 90% poniesionych kosztów inwestycji wymiany źródła ciepła!

Dzięki programowi Czyste Powietrze można wymienić stare piece na nowe kotły Brötje.

Szczegóły związane z urządzeniami oraz programem Czyste Powietrze można sprawdzić na stronie www.broetje.pl. Wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki Brötje jest sieć hurtowni instalacyjnych BIMS PLUS.

Logo Brötje www.broetje.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Nowe kotły kondensacyjne jednofunkcyjne Onnline Mono i dwufunkcyjne Onnline Duo
Nowe kotły kondensacyjne jednofunkcyjne Onnline Mono i dwufunkcyjne Onnline Duo
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny