Wkłady kominkowe Hajduk z drzwiami dwustronnymi w promocyjnych cenach

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Wkłady kominkowe Hajduk z drzwiami dwustronnymi w promocyjnych cenach

Trwa promocja cenowa na wkłady kominkowe Hajduk z drzwiami bezramowymi dwustronnymi otwieranymi na bok: Volcano 2PT/2LT o klasycznych wymiarach paleniska oraz Smart 2PXLT/2LXLT o spłyconym palenisku, szybą boczną do wyboru z prawej lub lewej strony.

aktualizacja: 2019-04-12 09:39:44

Wkłady Hajduk słyną z bardzo wysokiej jakości, niezawodności i solidnej konstrukcji - wypracowanej przez 28 lat działalności firmy. Posiadają nowoczesną dwupłaszczową konstrukcję stalowo-szamotową, czopuch wkładu wykonany jest ze stali o grubości 4 mm, szamot na ściankach ma 50 mm grubości a na spodzie 65 mm - tak solidna konstrukcja zapewnia długoletnie użytkowanie.

Czopuch wkładu jest trwale i solidnie zespawany z korpusem bez stosowania materiałów uszczelniających oraz śrub, używane są roboty spawające, spawanie wykonywane jest w osłonie gazu szlachetnego, spoiny są dobrej jakości i szczelne, zapewnione jest bezpieczeństwo codziennej eksploatacji.

Wkład kominkowy Hajduk SMART 2LXLT
Wkład kominkowy Hajduk SMART 2LXLT

Elementy konstrukcyjne wycinane są za pomocą wycinarek laserowych 2D i 3 D a następnie obrabiane przez krawędziarki i giętarki sterowane numerycznie, w tym gięte w celi gnącej przez robota, elementy mechaniczne wykonywane na nowoczesnym centrum obróbczym CNC - precyzja wykonania w firmie Hajduk - wiodącego europejskiego producenta klasy Premium.

Seryjnie są bardzo bogato wyposażone, m.in. w system doprowadzenia i rozdziału powietrza z zewnątrz Jet Stream Superior - bardzo precyzyjne realne sterowanie procesem spalania, system samooczyszczania szyby Clear View, pomaga utrzymać szybę w czystości, rura płomiennica przechodząca przez wyjątkowo wysoki czopuch paleniska - dla odzysku dodatkowej ilości gorącego powietrza ze spalin - zwiększony odzysk ciepła i oszczędność na co dzień.

Wkład kominkowy Hajduk Volcano 2LT
Wkład kominkowy Hajduk Volcano 2LT

Omawiane modele z drzwiami dwustronnymi bezramowymi są świetnym wyborem na nowoczesny i solidny kominek z ładną wizją ognia.

Volcano 2PT/2LT posiada palenisko o klasycznej wielkości umożliwiającej palenie ogólnie dostępnymi szczapami drewna o długości 40-45 cm, zakres mocy grzewczej wynosi od 4,5 kW do 14 kW a średnia sprawność 84%!

Smart 2PXLT/2LXLT - posiada palenisko o szerokości zapewniającej również palenie szczapami długimi na 40 cm, jest ono jednak płytsze umożliwiające płytszą zabudowę kominkową, zakres mocy grzewczej wynosi od 4 kW do 9 kW a średnia sprawność 82%!

Omawiane wkłady spełniają wymogi Ekoprojektu i mogą być montowane i użytkowane w województwach z przyjętymi uchwałami antysmogowymi.

Wybierając produkty Hajduk wybieracie Państwo produkty wiodącego europejskiego producenta klasy Premium.

Pełna oferta na www.hajduk.eu

Logotyp Hajduk

Tel. 95 722 54 59, email: kontakt@hajduk.com.pl

Hajduk Agnieszka i Dariusz Nasińscy Sp. z o.o. Sp.k
Ul. Kasprzaka 6 F
66-400 Gorzów Wlkp.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny