Wkłady Hajduk z drzwiami dwustronnymi otwieranymi do góry - warto złapać tak dobrą okazję

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Wkłady Hajduk z drzwiami dwustronnymi otwieranymi do góry - warto złapać tak dobrą okazję

Wkłady Hajduk z drzwiami dwustronnymi otwieranymi do góry - od wielu lat mają w branży kominkowej opinię niezawodnych i sprawdzonych - opinię tę potwierdzają dziesiątki zadowolonych użytkowników z Polski, krajów Unii Europejskiej oraz spoza jej granic. Obecnie trwa promocja cenowa na modele Smart 2PXLTh/2LXLTh oraz Volcano 2PTh/2LTh.

aktualizacja: 2019-08-07 12:46:02

Wkłady Hajduk z drzwiami dwustronnymi otwieranymi do góry wyposażone są w mechanizm CLING zapewniający lekkie i precyzyjne otwieranie i zamykanie drzwi, dodatkowo w końcowej fazie zamykania następuje dociśnięcie drzwi z uszczelką do korpusu co zapewnia szczelność wkładu. W połączeniu z doprowadzeniem powietrza do spalania z zewnątrz oraz odpowiednią konstrukcją wkładu (rozdział powietrza do spalana oraz wydłużenie drogi spalin do komina) zapewnia to świetną realną regulację prędkości spalania, bardzo wysoką sprawność a co za tym idzie oszczędności na ilości spalanego drewna oraz ochronę środowiska naturalnego i znaczące zmniejszenie smogu.

Posiadają nowoczesną dwupłaszczową konstrukcję stalowo-szamotową, czopuch wkładu wykonany jest ze stali o grubości 4 mm, szamot na ściankach ma 50 mm grubości a na spodzie 65 mm - tak solidna konstrukcja zapewnia długoletnie użytkowanie. Czopuch wkładu jest trwale i solidnie zespawany z korpusem bez stosowania materiałów uszczelniających oraz śrub, używane są roboty spawające, spawanie wykonywane jest w osłonie gazu szlachetnego, spoiny są dobrej jakości i szczelne, zapewnione jest bezpieczeństwo codziennej eksploatacji.

Wkład kominkowy SMART 2LXLTh
Wkład kominkowy SMART 2LXLTh
Wkład kominkowy Volcano 2LTh
Wkład kominkowy Volcano 2LTh

Omawiane modele z drzwiami dwustronnymi bezramowymi są świetnym wyborem na nowoczesny i solidny kominek z ładną wizją ognia.

Volcano 2PTh/2LhT posiada palenisko o klasycznej wielkości umożliwiającej palenie ogólnie dostępnymi szczapami drewna o długości 40-45 cm, zakres mocy grzewczej wynosi od 4,5 kW do 14 kW a średnia sprawność 84%!

Smart 2PXLTh/2LXLTh - posiada palenisko o szerokości zapewniającej również palenie szczapami długimi na 40 cm, jest ono jednak płytsze umożliwiające płytszą zabudowę kominkową, zakres mocy grzewczej wynosi od 4 kW do 9 kW a średnia sprawność 82%!

Omawiane wkłady spełniają wymogi Ekoprojektu i mogą być montowane i użytkowane w województwach z przyjętymi uchwałami antysmogowymi.

Wybierając produkty Hajduk wybieracie Państwo produkty wiodącego europejskiego producenta klasy Premium.

Pełna oferta na www.hajduk.eu

Logotyp Hajduk

Tel. 95 722 54 59, email: kontakt@hajduk.com.pl

Hajduk Agnieszka i Dariusz Nasińscy Sp. z o.o. Sp.k
Ul. Kasprzaka 6 F
66-400 Gorzów Wlkp.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Jak palić w kominku, kozie grzewczej, piecu? Palenie od góry
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny