Specjaliści od sprzątania - BEAM

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Specjaliści od sprzątania - BEAM

Kilka lat temu Beam świętował 60-lecie swojego udziału w tworzeniu historii branży centralnego odkurzania. Teraz firma przedstawia swoje kolejne nowoczesne urządzenia, dzięki którym sprzątanie stanie się prostsze, przyjemniejsze i przede wszystkim skuteczne.

aktualizacja: 2019-02-04 08:28:53
Beam
  • ul.Cukrowa 12 H
    71-004, Szczecin
  • tel.:91 432 54 84, 91 483 46 75, 601 888 888
  • fax:91 483 27 17
  • email:office@beam.pl
  • www.beam.pl

Jednostka centralna BEAM Alliance

Nowe jednostki centralne BEAM Alliance to produkt najwyższej jakości wśród odkurzaczy centralnych. 60-letnie doświadczenie zaowocowało wysokiej klasy urządzeniem z najbardziej zaawansowaną technologią na rynku.

Innowatorskie rozwiązania jak dwukierunkowy system komunikacji między wężem do sprzątania a jednostką centralną sprawia, że pod ręką jest zawsze odpowiednia siła ssąca.

Zastosowanie silników najnowszej generacji zredukowało zużycie energii elektrycznej o 30% przy zwiększeniu siły ssącej. Duży wyświetlacz na jednostce centralnej pokazuje najważniejsze informacje dotyczące pracy urządzenia.

Unikalny system filtracji przy zastosowaniu worka odwróconego pokrytego tkaniną Gore-Tex oraz cyklonu powoduje urządzenie niemal bezobsługowym.

Jednostka centralna BEAM Alliance

Sswka FlexPro™

Dzięki ssawce FlexPro™ dosięgniesz i odkurzysz wszystkie zapomniane miejsca, wykonując jedynie kilka ruchów ręką. Możliwość obracania głowicy w zakresie 180 stopni umożliwia odkurzanie narożników oraz przestrzeni pod i między meblami. Wyjątkowo wąska konstrukcja pozwoli dosięgnąć za, pod oraz między meble.

Dzięki miękkiemu włosiu oraz kółkom delikatnie przesuwa się po twardych posadzkach. Nadaje się do stosowania na twardych podłogach wykonanych z drewna, parkietów, płytek ceramicznych, linoleum oraz posadzek betonowych i kamiennych.

Jedyna taka szczotka na rynku stworzona została dla serii BEAM Alliance. Wykonana jest z wysokiej klasy materiałów, co znacznie wydłuża jej żywotność. Niezwykle prosta obsługa oraz szeroka gama produktów wspomagających w czasie użytkowania powoduje, że skraca się czas sprzątania oraz jest ono znacznie dokładniejsze.

Dodając do tego brak hałasu, zapachu oraz recyrkulacji powietrza wywoływanej przez tradycyjny odkurzacz w pomieszczeniu, w którym odbywa się sprzątanie sprawia, że BEAM Alliance staje się idealnym rozwiązaniem dla naszego domu czy mieszkania.

Szczotka Perfect Care Alliance

Zestaw akcesoriów Clean & Tidy Kit do odkurzacza z serii BEAM Alliance

Zestaw akcesorów Clean & Tidy Kit zawiera szczotkę do delikatnych powierzchni, końcówkę do czyszczenia tapicerki i szczotkę AreoPro Mini Turbo. Jest to idealny zestaw do czyszczenia wszystkich powierzchni w domu oraz samochodzie.

Szczotka z miękkim włosiem do czyszczenia delikatnych powierzchni. Szczotka Aero Pro Mini Turbo pozwala na gruntowne czyszczenie trudno dostępnych miejsc jak fotele samochodowe lub schody.

Elastyczna końcówka do szczelin umożliwia łatwe sprzątanie w wąskich lub narożnych przestrzeniach. Zestaw ten znacznie ułatwi nam utrzymanie czystości w trudno dostępnych miejscach. Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej klasy materiałów, co znacznie wydłuża ich żywotność.

Zestaw akcesorów Clean & Tidy Kit do odkurzacza z serii BEAM Alliance

Ssawka Silent Parketto - delikatne i ciche odkurzanie twardych podłóg

Silent Parketto do odkurzacza z serii BEAM Alliance jest wyjątkowo miękką ssawką przeznaczoną do odkurzania i pielęgnacji twardych podłóg. Delikatnie przesuwa się po twardych posadzkach dzięki włosiu wykonanemu w 100% z materiału naturalnego oraz zastosowaniu miękkich kółek.

Duża szerokość wynosząca 330 mm oraz zastosowanie przednich i tylnych listew z włosiem zapewniają optymalne zbieranie kurzu ze szczelin i rowków w podłodze. Nadaje się do stosowania na twardych podłogach wykonanych z drewna, parkietów, płytek ceramicznych, linoleum oraz posadzek betonowych i kamiennych. Specjalna konstrukcja sprawia że jest wyjątkowo cicha w czasie pracy. Wykonana została z wysokiej klasy materiałów, co znacznie wydłuża jej żywotność.

Szczotka Aero Pro Alliance

BEAM POLSKA
BEAM P. Podbielski Spółka Jawna
ul. Cukrowa 12 H
71-004 Szczecin
tel. 91 432 54 84
kom. 601 888 888
e-mail: office@beam.pl
www.beam.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budujemy Dom
9,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowiecie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2018

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2018

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2019

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2018

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2019

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2019

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny