Domy Które Kochacie Jesień 2008

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-09-17 07:07:33
Domy Które Kochacie Jesień 2008
Na rynku jest już dostępny nowy, piętnasty Katalog Biura Projektów ARCHON+ „Domy Które Kochacie Jesień 2008”. Bieżąca oferta Biura Projektów składa się z 600 projektów domów - są wśród nich domy cieszące się od wielu sezonów dużą popularnością i uznaniem Inwestorów.

Domy Które Kochacie Jesień 2008Szczególnej uwadze polecamy Państwu „Kolekcję Domów Nowoczesnych”, składającą się z 60 nowych, różnych pod względem architektonicznym domów. Kolekcja ta powstała z myślą o tych z Państwa, których interesuje współczesna architektura, oszczędna w formie i detalu oraz bazująca na ekologicznych, naturalnych materiałach budowlanych.- mów Marcin Sitkowski, PR Manager, z ARCHON+ Biuro Projektów.   

 

Nowy katalog to również aktualna oferta ARCHON+ skierowana do Dewelopera. ARCHON+, aby ułatwić Państwu wybór, w dziale dla Dewelopera przygotowaliśmy całostronicowe prezentacje projektów domów szeregowych i wielorodzinnych.

Nowością jest tzw. Pakiet KOMFORT+. Jest to kompleksowo opracowany poradnik zawierający dodatkowe rozwiązania pozwalające podnieść funkcjonalność oraz komfort budowanego domu.

W skład pakietu wchodzą projekty i schematy urządzeń- oparte na najnowszych technologiach, które w znacznym stopniu będą ułatwiać i umilać życie domownikom, mówimy o takich urządzeniach jak: detektory gazu i dwutlenku węgla, ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego, rolet antywłamaniowych, kina domowego, monitoringu domu oraz systemów antywłamaniowych. Dodam, iż Pakiet KOMFORT+ jest nowością na rynku, i nie jest oferowany przez inne biura projektowe- kontynuuje Marcin Sitkowski.

W najnowszym katalogu znajduje się również płyta DVD na której oprócz pełnej oferty projektów domów, znajdują się między innymi: przykładowy kolornik czyli program do dobierania indywidualnej kolorystyki elewacji domu oraz kosztorys- program pomagający bezproblemowo zaplanować etapy budowy domu pod kątem finansowym.

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
ARCHON+ Biuro Projektów Barbara Mendel

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny